TV 55 cali 4k do 3000 zł

destructor

New member
Bez reklam
Jeśli piłka nożna i sygnał może być różnej jakości to panasonic ex703e. Jeśli pójdziesz w TCLa to 55c70 ma pofalowany ekran, może cię to denerwować, piłkarze lekko klatkują. 65c70 nie ma pofalowanego ekranu. TCL 60P60 ma nieostry obraz, klatkujący przy szybszym przesuwaniu kamerą po boisku, przy filmach widać ślad po poprzedniej pozycji obiektu - smuga, mała bo mała ale jest. Nie wiem czy 55p60 ma pofalowany ekran jak w 55c70 bo nie widziałem. Najlepiej zrobisz jak obejrzysz te telewizory, pójdziesz do sklepu z filmem czy meczem na pendrive.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie opowiadaj proszę głupot.
Nie ma żadnego pofalwanego ekranu.
Zapraszam każdego do obejrzenia !
TCL ma nie ostry obraz - tu już kłamiesz i to nieudolnie !
 

destructor

New member
Bez reklam
Nie ma żadnego pofalwanego ekranu.
Ma pofalowany ekran, widać to wyśmienicie kiedy odbija się na nim światło. Szczególnie w górnej części telewizora. Nie da się wręcz na to patrzeć. Telewizor nadaje się do oglądania po ciemku.
TCL ma nie ostry obraz
No ma nieostry obraz przy ruchu kamerą za piłką.

Jaki ja mam cel kłamania? Ja nie handluję telewizorami, ty to robisz. Ja jestem użytkownikiem, wymagającym w kwestii obrazu a TCL nie spełnia tych wymagań.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Proszę Cię skończ bo opowiadasz farmazony !
Codziennie wysyłamy telewizory TCLa i sprawdzamy.
Jak widziałeś zwroty po refresingu to Twoja sprawa - ale nie kłam .

Zrobimy tak.
Przejedziesz ( koszty dojazdu, diety opłacimy).
Wyjmiemy 10 kolejnych modeli z kartonu.
Jeśli chociaż jeden będzie pofalowany to dostaniesz nówkę gratis.
Jeśli kłamiesz to płacisz za jedną sztukę i wysyłamy ja do dowolnego Domu Dziecka.
Może być nawet w Twoim Imieniu, ale przeprosisz wszystkich oficjalnie za brednie co tu wypisujesz.
Mam nadzieję ze nie stchórzysz tak jak podobni do Ciebie goście, którzy dostali podobne oferty i wszyscy okazali się mocni ale w tylko gębie !

Czekam na wyznaczenie terminu do 1 .12.
Cała ekipa jest przygotowana na Twój przyjazd w dowolnych godzinach
.
 

destructor

New member
Bez reklam
Piszę na podstawie egzemplarza który oglądałem. Nie ma co się denerwować. Za 3 tygodnie jadę w trasę, jak nie zapomnę to zahaczę o miejsca gdzie stoją TCLe i sprawdzę czy jest tak samo. (chyba że za 3 tygodnie już nie będzie tych tv).

Cała ekipa jest przygotowana na Twój przyjazd w dowolnych godzinach
Taki kawał drogi mogę przebyć tylko w dwóch przypadkach:
1. wypić po większym kieliszku
2. wypić po większym kieliszku przy dobrej grze
 

krolik1984

New member
Telewizor musi mieć wejście na moduł cam żebym mógł podpiąć cyfrowy polsat pograć na nim na xbox one netflix i sporadycznie YouTube no i nie ukrywam że cena tez gra rolę tego samsunga znalazłem za 2319zł a tego LG 49UJ7507 za 2979zł czy jest sens dopłacać więcej do tego lg czym się rożni od samsunga? a ten samsung UE49MU6452
 
Ostatnia edycja:

krolik1984

New member
Panowie a co możecie mi powiedzieć o tych telewizorach lg?
LG 49UH770V i LG 49SJ810V no i jeszcze LG 49SJ800V wiem że ten pierwszy to model z 2016r
ale chodzi mi o to czy jest jakaś wyraźna różnica między nimi czy oba panele to modele 100hz?
 
Ostatnia edycja:
Do góry