Philips 55PUS6561 vs Samsung UE55MU6442U

PeltoR

New member
Witam,
Po kilu dniowym męczącym poszukiwaniem telewizorów 4k do 4000 zł stwierdziłem, że potrzebuje waszej pomocy. Chodziłem po wielu sklepach i w każdym proponowali co innego ale też samemu starałem się wybrać coś dla siebie i zachwyciły mnie w szczególności te dwa telewizory:

  1. Philips 55PUS6561
  2. Samsung UE55MU6442U

Oba dla mnie miały dobry kontrast, obraz nie był "za mgłą" oraz był biały a nie błękitny. Jestem w 80% przekonany, że chciałbym Philips 55PUS6561 ze względu na Androida i wgrania do niego KODI.
Co o tym sądzicie?
Codziennie będę oglądał na nim normalne programy telewizyjne a kilka razy w tygodniu coś o lepszej jakości (1080p).

Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie do 4000 zł masz jeszcze Philips55PUS7101 za 3999 zł z kalibrację i tak bym sugerował wybór.
 

PeltoR

New member
niestety 55mu7052 jak i Philips 55PUS7101 poza przedziałem cenowym na początku miało być 3000zł i zwiększyłem do 4000zł i na tym chce zakończyć. (nie napisałem tego wcześniej mój błąd)

Chciałbym was się jeszcze spytać czy warto tego Philips 55PUS6561 zakupić, czy zdecydowanie go nie polecacie?
 

drake7

New member
w neonet mozesz miec tego 7052 za 4200.A jak zalozysz sobie konto na planetplus to jeszcze 1 procent cshback bedziesz mial.to "ledwie" 150 zl ponad Twoj zwiekszony budzet
 
Ostatnia edycja:

dziadek-net

New member
Witam

Ja również zastanawiam się nad TV 55cali 4k.
Sprzedawca w sklepie polecał Samsung UE55MU6442UXXH (symbol z plakietki sklepowej) który wówczas kosztował 3699zł (wrzesień 2017)
Teraz szukam go w internecie i pokazuje się jedynie model UE55MU6442U który teraz kosztuje około 2900zł czy to ten sam model ?

Czy to dobry wybór ?
Jaki inny model polecacie do 3000zł

Po co producenci produkują tyle modeli ?

Szukam telewizora 55cali
Oczywiście aby miał najlepszą matrycę za 3000zł
Ile ten samsung ma hz ?
Philipsa 55PUS6561 podobno ma 100hz?
Czy ten parametr jest widoczny ? w sklepie nic nie mówią na temat hz

Dobrze by było żeby tv miał dobre oprogramowanie pod kontem puszczania filmów z neta jak cda, wcześniej planowałem podłączać laptopa ale jeśli tv ma już na tyle rozwinięte oprogramowanie to czemu nie.
 

dziadek-net

New member
OK nie znam się nie wiem na co patrzyć nie znam pułapów w wielkościach: kontrast, hz itd.

Proszę o pomoc jaki będzie najlepszy TV do 3000zł
 
Do góry