Kupno LCD przez internet?

Vessunos

New member
Cześć,
Śledzę forum od dawna, udzielam się mało :) to chyba mój pierwszy wpis wieć - Czołem!
Mam do Was dwa pytania.

-Po pierwsze czy zakup SONY 65 XE85 przez intenet to dobry pomysł? (kupuje nowy sprzet agd do nowego domu przez euroRTV i otrzymałem spory rabat na całość wiec mysle również o kupnie tam TV)
-Drugie Czy do wymienionego sony , soudbar HARMAN KARDON AURA STUDIO będzie dobrym wyborem? Słyszał ktoś na żywo ten sprzęt? Bardzo podoba mi sie desing, bedzie pasował do minimalistycznego salonu.

Wiem, że to nieco infantylne pytania ale zawsze warto zapytać bardziej doswiadczonych w temacie :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zakup przez internet daje Ci większe możliwości niż w sklepie stacjonarnym.
Jaki masz teraz telewizor ?
Ile masz max kasy na zakup?

Jak duży jest pokój do soundbara ?
Jaka to cena ?
 

Vessunos

New member
Dzieki za odpowiedź. Obawiam się, że jak go otrzymam to bedzie porysowany albo jakies martwe pixele...

Salon to otwarta przestrzeń ok 65m, kanapa bedzie ustawiona 2,5-3m od sciany na ktorej bedzie wisiał TV. Pod tv półka rtv z soudbarem.

aktualnie mam 32 cale CRT z kótrego korzystam raz na miesiac. :p Wiecej czasu spedzam przed PC a tam mam 34 cale LG na IPS.
Budżet jaki planowałem to 5000PLN na 55cali. ale tak sobie pomyslalem, że dołoże do 65 cali :)

@Kiki a u Ciebie taki zestaw w jakiej cenie z kalibracją?
 
Ostatnia edycja:

Itachi

New member
"Obawiam się, że jak go otrzymam to bedzie porysowany albo jakies martwe pixele..."

Też, się ostatnio tego obawiałem, na szczęście w 99% przypadkach, nic takiego nie ma miejsca, tv są dobrze zabezpieczone, a gdy zobaczysz jakieś ryski lub martwe pixele, to albo oddasz tv na zwrot albo spiszesz z kurierem protokół strat:)

Sam ostatnio zamawiałem philipsa 49 calowego i w sumie już go odesłałem(nie spełnił oczekiwań:) i w obie strony doszedł w stanie idealnym:)

Dodatkowo dodam, że tv do sklepu też jakoś musiały dotrzeć;D, i to logiczne, że nie miały jakieś specjalnej eskorty:)

Kupowanie przez internet jest bezpieczne i tak jak kiki napisał, dają dużo fajnych możliwości, np 14 dni na zwrot, bardzo fajna sprawa.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak zamawiasz z dobrego źródła to masz zawsze sprawdzone przed wysyłką i skalibrowane.
Sony 55XE6505 za 5199 zł
Philips 55PUS7502 za 5099 zł
TCL 65C70 za 4999 zł z pakietem.

A SOundbary masz extra za
- Cambridge Audio BT2 za 1999 zł
- Fidelio B1 za 1999 zł
- JBL 450 za 2399 zł
- Fidelio E5 za 2499 zł
 

Vessunos

New member
ok, dzieki za odpowiedź.
@Kiki a 65 cali? Budżet jest elastyczny ale nie za bardzo chce wydać 10k za TV, raczej celuje w śrdnią półkę gdzie cena / jakosć jest na dobrym poziomie. Dlatego też wydaje mi się po przeczytaniu kilku recenzji, że 65 XE85 jest mega dobrym wyborem.
co do audio - rozumiem, że Harman Kardon Aura nie jest polecany?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z modeli 65" masz extra modele :
- Philips 65PUS7601 za 7999 zł
- Sony 65EX9005 za 9199 zł
- Panasonic 65EX780 - za 8599 zł
Ale możesz też sięgać swobodnie po TCLa 75C70 za 9999 zł
Masz specjalną ofertę z pakietem.
 
Do góry