Telewizor do piłki nożnej :)

strazakp

Banned
To masz dobre modele do wyboru :
- Panasonic 58ex703 za 4499 zł
Jesteś pewien że do piłki nożnej??? ;-)
Tak! Potwierdzam że będzie bdb do piłki nożnej!!!!


Ja mam model z zeszłego roku i właśnie oglądam mecz Legii (zresztą dużo oglądam piłki) i nie mam żadnych zastrzeżeń. 50hz plus dobre uplynniacze od Panasonica dają radę jak 100hz u wielu innych.
 

Maverick7909

New member
A co za problem dokupic myszke bezprzewodową albo klawiature z touchpadem?
Problem może żaden raczej nie widzę innego rozwiązania. Trochę to irytujące że tv tej klasy nie ma takich rozwiązań tak samo w Panasonic niby tv ok a rozwiązania z 10 lat za muzynami. Zresztą tv powiem być tv czyli do normalnego oglądania. A padają pytania czy do piłki czy do filmów za chwilę może czy do hokeja. To coś jak w reklamie mleko prawdziwe. A kiedyś było jakie? Niestety takie czasy niby żyjemy w czasach technologicznie zaawansowanych a oszukujmy sami sobie.
 

strazakp

Banned
Sprawdź na własne oczy to ocenisz w której grupie jesteś .
Święta racja! Należy samemu sprawdzić. Ja jak szukałem TV to porównałem Panasonica z Sony zabierając ze sobą materiał na USB i wtedy mogłem ocenić. Te reklamówki które wyświetlają w sklepach to o kant ch.... rozbić!

Generalnie nie można mówić o tv do piłki nożnej a bardziej do sportu wszelakiego bo wszędzie jest ruch (no chyba że szachy ;-) ).
Jaw Sony 100hz miałem pionowe pasy na zielonym tle murawy przy ruchach kamera i nie można tego było nie zauważyć. W Panasonic 50hz już tego nie ma.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz mieć dema - nagraj sobie z internetu na pendriwe i sprawdzisz.
A nawet nie musisz nagrywać tylko odpal w danym telewizorze z netu.
 

szefo78

New member
neonet oddal kasę z reklamacji
mam między 3000-4200 zl (najlepiej jak najmniej ) na nowy czy coś się zmieniło/gdzie znajdę dobre ceny
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Najbardziej opłacalny to Jest TCL 55C70 za 3299 zł (właśnie dostał traką nagrodę - EISA BEST BUY w Europie)
Również Philips 55puS6561 za 3499 zł i Philips 55PUS7101 za 3999 zł z kalibracją.
 
Do góry