Jaki tv 55 kilka pytań

Maverick7909

New member
Dostępne są może u ciebie ale dlaczego nie ma ich np w ole ole media markt i innych wielkich sieciach ani w sklepach stacjonarnych może akurat w moim mieście. Czas by było się na coś zdecydować nawet żona mnie popędza żebym już coś wybrał bo stary tv musimy oddać obiecany synowi. Tak bym nic raczej nie kupował ale w tej sytuacji raczej musze. Jedynie widzałem w sklepie Sony xe8505 i raczej bym przy nim został ale im więcej czytam tym więcej problemów z jakimś pixslami wypalonymi albo znikajacymi piłkami z boiska itp.Lub Samsung 7002 lub 7072 mocno się nad nim zastanawiam Chyba że jest jakiś lg w podobnej cenie i podobnych parametrach . Czy za 5 tys jest tak trudno kupić w dzisiejszych czasach normalny telewizor? Bo to jakaś paranoja jak czytam te opisy i jeden wielki metlik później się robi zresztą nie tylko ja mam ten problem z wyborem jak czytam posty.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli mają stare zapasy to nie kupują .
My nie mamy starych więc nie mamy problemu z nowościami i to nie tylko TCLa
 

strazakp

Banned
Dostępne są może u ciebie ale dlaczego nie ma ich np w ole ole media markt i innych wielkich sieciach ani w sklepach stacjonarnych może akurat w moim mieście. Czas by było się na coś zdecydować nawet żona mnie popędza żebym już coś wybrał bo stary tv musimy oddać obiecany synowi. Tak bym nic raczej nie kupował ale w tej sytuacji raczej musze. Jedynie widzałem w sklepie Sony xe8505 i raczej bym przy nim został ale im więcej czytam tym więcej problemów z jakimś pixslami wypalonymi albo znikajacymi piłkami z boiska itp.Lub Samsung 7002 lub 7072 mocno się nad nim zastanawiam Chyba że jest jakiś lg w podobnej cenie i podobnych parametrach . Czy za 5 tys jest tak trudno kupić w dzisiejszych czasach normalny telewizor? Bo to jakaś paranoja jak czytam te opisy i jeden wielki metlik później się robi zresztą nie tylko ja mam ten problem z wyborem jak czytam posty.
Przestań już czytać idź do sklepu i kupuj! Kup tego Samsunga a myślę że będziesz zadowolony.
 

robertoos188

New member
no może jest tylko napewno jest, w ceneo albo na stronie będzie pisac stara cena, ale jak dodacie do koszyka i w podsumowaniu obniży wam się cena, takie trudne dodac do koszyka? i zapiszcie się do NEWSLETTERA aby dostać rabat 50zł, dostaniecie na maile kod rabatowy i wpisuje się go w podsumowaniu w koszyku podczas zamawiania
 

Maverick7909

New member
Byłem obejrzeć dziś tego Samsunga 7042. Nie wiem czy filmy z internetu chodzą bo mieli wolny internet nie udało mi sie odpalić a głównie zależy mi na oglądaniu filmów. Czy posiada on HTML czy flasha? Czy da się oglądać ze stron jak w moim starym lg. Wyszukiwanie głosowe to chyba fikcja nic nie działa. Do tego nie można zmienić języka pl. Niby można ale spowrotem wraca na angielski. Czy ktoś też ma z tym problem. Nawigacja tym pilotem po internecie beznadziejna nie to co w lg. Piszę coś żeby klawiaturę podłączyc? Nie wiem o co w tym chodzi. Mam dylemat bo dzis chceałem zamówić tego Samsunga. Obraz z yt ok choć tylko ze strony aplikacji yt pixeliza z tv nie wiem bo nie mają podłączonego nawet do tv naziemnej.Jssli chodzi o czerń jest ok w porównaniu do mojego jednego lub drugiego tv z IPS. Kąty boczne też dobre dopiero pod dużym kątem robi się trochę bladzej. Ogólnie choć nie miałem okazji zobaczyć jak chodzi pod np cyfra myślę że obraz na nim będzie bardzo dobry ale obsługa internetu itp beznadzieja pilot też może trzeba się przyzwyczaić. Jak mam oglądać film wyszukiwać go w internecie godzinami trafiając tym pilotem a wyszukiwanie nawet nie działa. Bo bardzej do internetu chcd wykorzystać ten tv i filmów z niego niz oglądać głupie reklamy w tv.Jest w dodatku w promocji dlatego nie wiem co z tym fantem zrobić może ktos kto ma ten tv podzieli się swoimi opiniami na ten temat.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips z poziomu Androida - dotworzy wszystko.
TCL również.
Masz też obsługę głosową działa 100:100.
 

Maverick7909

New member
Dobrze ale ja tylko pytam o ten model Samsunga
Sony 55 xe8505 też jest w moim zasiegiu gorszy do hdr ale android może lepiej Sony niz ten Samsung? Trochę droższy ale może warto też jest na va? Sory za pytania ale trudno się zdecydować. Nawigacja w Samsunga mi nie odpowiada obraz nie wiem czy lepszy na Sony czy Samsunga bo musiał bym mieć oba tv koło siebie
 
Ostatnia edycja:

Maverick7909

New member
Ok jak możesz to podaj mi proszę jakie wady i zalety sony wady i zalety Samsung i ostateczna ocena który tv. Jeszcze w gre wchodzi pansonic 58x700e.Chcał bym ostateczna pomoc w wyborze. Bo nie bardzo chce zakładać nowy wątek i zaśmiecać forum. Może ktoś jeszcze się wypowie..Na tv będę oglądał jak pisałem cyfer i filmy z Internetu. Może cos czasami w hdr i w przyszłości konsola ps4.Czy w tyn sony działa normalnie wybieranie głosowe i będzie lepszy do obsługi Internetu. Jak wygląda sprawa obrazu na sony i Samsungu.Z testów które czytałem Samsung ma lepsze podświetlenie więcej niutów jeśli chodzi o hdr .A jak wypada na tym tle sony ? Ogólne porównanie jakości obrazu tych tv
JESCZE CO TO ZA MODEL czym różni się od sony xe8505 SONY KD55XE8096 oprócz tego ze jest trochę tańszy.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Panasonic też jest dostępny 58EX703.
Głosowego w Sony nie sprawdzałem.
Sony : multimedia, aplikacje, odtwarzanie materiałów z zewnętrznych urządzeń,
Jakość obrazu - podobna.
 

Maverick7909

New member
Ok jakość obrazu podobna to może robić wielką różnice . Co to za model Sony 8096? I ten lg trochę poza budżet ale jest w promocji i 65
LG 65UJ634V
 
Ostatnia edycja:
Do góry