Jaki tv 55 kilka pytań

Maverick7909

New member
Ok dzięki. Raczej Samsung trochę wygrywa jeśli chodzi o parametry obrazu. Nie wiem jak z czernią. A czy jest jakiś lg w podobnej cenie co jest lepszy od tych tv.
 

Maverick7909

New member
Sam proponujesz Samsunga to chyba ok zresztą widzałem go w sklepie tylko nie zdążyłem zobaczyć czy filmy ze stron chodzą ale w takim tv raczej powinny? Cda itp. HTML 5? Ale czy przebija obrazem Panasonica ex700 nie wiem.
 

drake7

New member
ja mam q7f ktory super szybko wgrywa i odtwarza filmy np z zalukaj.wiem ze to nie mu7000 ale skoro zarowno q7f i mu7000 bez problemu odtwarza praktycznie kazdy film z usb tylko troche dluzej wgrywa (to akurat porownywalem) to mozna podejrzewac ze i filmy z netu tez wgra.
 

Maverick7909

New member
Ok dzięki za pomoc jescze dalej waham się nad Sony xe8505. Tylko jest powystawowy w sklepie. Chcę jechać go obejrzeć przetestować i może kupić jak będę. Trochę ten android mnie kusi w nim a pewnie obraz podobny. Ale czytałem wczoraj ze 9005 ma ktoś problem z psami itp to cholera wie jak w xe8505. Co byście doradzili bo jak pojadę to pewnie kupię. A ze sklepu już pewnie mi nie przyjmą spowrotem jak mi się nie spodoba.
 
Ostatnia edycja:

siamer

New member
Ja bym brał xe8505 ale to tylko moje zdanie. Na rtings dużo lepiej oceniają właśnie xe8505 niż mu7000...
Na grudzień planuje zakup i właśnie ten tv jest jednym z moich typów...
 

drake7

New member
sony jest conajmniej kilkaset zl drozszy w porownaniu do samsunga. ogladalem xe9005 czyli jeszcze wyższy model i o ile obraz jest spoko, nawet pewnie do znikajacej piłki mozna sie przyzwyczaić, to zniechecił mnie do siebie tym w jaki sposob odtwarzał filmy z usb, (to był pokaz slajdów). sprzedawca mówil ze to kwestia wgranego odtwarzacza, ale to troche dziwne, ze samo sony nie wgralo programu, który by dobrze obslugiwał filmy. moze to kwestia egzemplarza. polecam zebys zgral sobie z netu taki urywek filmu elisium w 4k (cos kolo 1 minuty i 1 gb) i sobie zobaczył jak to będzie chodziło na róznych tv. na tym filmiku bylo widac jak sobie poszczegolne tv radziły z tym filmem. nie będe pisał ze samsung był najlepszy:) potem ten oled philipsa (tez czasem zwolnił na tym filmiku), panasa tylko ex700 moglem sprawdzic, bop ex780 nie mieli, a ten sony to dramat.
 
Ostatnia edycja:

drake7

New member
ja caly czas sie zastanawiam czy nie zwrócic swojego q7f i kupic tego mu7052 bo rozznica w kasie jest ogromna, a jakosc nie jest 2 x lepsza:). a tak na
serio pewnie juz zostawie, bo jestem zadowolony, a net smiga fajnie. mysle ze ten mu 7052 tez bedzie ok, troche wolniej pewnie będzie wgrywał, ale Ci prawie wszystko odtworzy. ja na Twoim miejscu bym kupil tego za 4200 z neonet i najwyzej bym oddał, a z wystawy zdazysz kupic:). a de facto mozesz go miec za 4150. bo jeszcze zaloz sobie konto na planetplus i tam maja cashaback do neonet 1%, czyli 41,5 zł Ci zwróca. ja zreszta kupiłem tego 7052 z neonet za 4800 ale odstapilem zanim mi wyslali, bo rano, jak się obudziłem po zakupie, to sobie mysle. raz sie zyje. myślę sobie: 5 lat gwarancji vs 2 , ten wieszak no gap, to hbo go itd, czyli roznica jest mniejsza, bo gwara na 5 lat to koszt ok 1500zł itd. ale teraz to juz ta roznica jest ogromna i drugi raz bym nie kupil tego qleda. ale poza rozterkami finasowymi to nie narzekam
 

siamer

New member
Oglodałem film na yt i na Sony xe8505 nie ma przeglądarki internetowej a podobno nic ciekawego jak np chrom nie można zainstalować

przeciez ten sony jest na androidzie wiec masz kilka przegladarek np. Opera, Puffin TV browser
z tego co widze to chrome tez mozna zainstalowac ale to trzeba troche pokabinowac...

tutaj masz watek o najlepszej przegladarce adroid tv https://www.reddit.com/r/AndroidTV/comments/62s4zq/best_web_browser/

gdyby nie zalezalo mi na kodi (nie mam nawet anteny podlaczonej do TV, wszystko przez neta ogladam) pewnie wzialbym panasonica (w szczegolnosci dx802 ktory jest w super cenie teraz) ale wlasnie ten adroid to duzy plus dla mnie... logiczne ze kazdy ma inne wymagania i potrzby.
 

Maverick7909

New member
Ok masz rację . Ma jescze tylko pytanie o Philipsa 55 pus7601
Choć nie mogę znaleźć tego tv w tym rozmiarze ani jego ceny . Podobno ma super czerń i nawet niezle parametry. Ale model 7600 byl już krytykowany że się wiesza i negatywnych opinii. 7601 to chyba model 2016 i ma podswietlenie direct led.
 

Maverick7909

New member
może warto oblukać jeszcze LG 55SJ850V,zważywszy na to,że Eisa przypadła właśnie jemu--jest to zacny sprzet:)
W końcu jakiś lg masz ten model? Może ktoś coś na jego temat napisać obraz bo Smart wiadomo że raczej ok. Oglodałem test na yt kąty ma bardzo dobre nie wiem jak czerń. Ale gdzieś jakiś model z Seri j miał problemy z lokalnym wygaszaniem. Jak by porównać tego lg z Samsungiem MU7052.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model PUS7601 ma pełne podświetlenie strefowe, więc to zupełnie inna klasa potrzeb i jakości.
 
Do góry