Pozostały 2 dni do wyboru... Ostatnie rady prosze:)

Denon84

New member
Witam,

Stoje przed wyborem TV (dla przypmnienia głównie sport piłka nożna oraz filmy ściągane na dysk czy pendrive), najlepiej smart i szybki system.

Myślę nad Oledem LG (narazie przekonuje żone) ale i nad
- Panasonic 58DX800
- Sony 55xe8505, 55xe 9005 , 55xe9305
- Samsungi od 55mu7000, 55mu8000 , 55mu9000
- Panasonic EX780

Samsungi przemwiaja za mna przez Tizen , jest szybko i ciekawy pilot nie wiem jak reszta:)

Wiadomo mnie wydam żona szczęśliwa , zostanie na "waciki".
 

rosenrot1987

New member
Panie i panowie, przepraszam, że się tak wpier..ielam ale muszę szybko kupić tv, a nigdzie nawet tu nie znalazłem żadnej opinii o telewizorze philips 65pus6121, czy warto czy nie warto wady i zalety, na ceneo jest kilka pozytywow ale i jeden wielki negatyw od dosc konkretnego goscia, bardzo proszę nie banować nie hejtować i odpowiedzieć na temat tego TV, bo za tą cenę to jest jedyny 4K taki duży, choć zastanawiam się jeszcze na samsung 60j6240 ale to FHD
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Witam,

Stoje przed wyborem TV (dla przypmnienia głównie sport piłka nożna oraz filmy ściągane na dysk czy pendrive), najlepiej smart i szybki system.

Myślę nad Oledem LG (narazie przekonuje żone) ale i nad
- Panasonic 58DX800
- Sony 55xe8505, 55xe 9005 , 55xe9305
- Samsungi od 55mu7000, 55mu8000 , 55mu9000
- Panasonic EX780

Samsungi przemwiaja za mna przez Tizen , jest szybko i ciekawy pilot nie wiem jak reszta:)

Wiadomo mnie wydam żona szczęśliwa , zostanie na "waciki".


Witaj, generalnie każdy TV ma jakieś wady i nie ma idealnego TV do wszystkich zastosowań ...
58DX800 - Bardzo dobry TV ,szybki bezawaryjny OS, ale kiepski smart - więc trzeba dokupić jakiegoś
Android Boxa
Z SONY - 55XE9305 bym brał....
Samsung - to lepiej poszukaj 55KS8000 zamiast MU, lub kup QLED-a 7 lub 8 Serii
OLED - sprawdź w sklepie przez USB jakiś mecz ,powinno być ok... tak mi się wydaje , OS bardzo
fajny w LG no i ta czerń ....miodzio
Panasonic EX780 moim zdaniem gorszy od DX800
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oczywiście, że warto PUS6521 - bo to model 4K, 10Hz, V, AMbilight, HDR, VP9.
Do sportu idealny i masz 65" za 6099 zł z kalibracją gratis.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled Philipsa jest teraz w specjalnej ofercie dla niebieskich członków forum.
I sam decydujesz jaka jest jego "goła cena".
 

Denon84

New member
Panowie sprawa się posypala , żony nie przekabace hehe bo mowi i tak w tyg nie ogladamy tv i chyba 10 tys nie da mi:) chociaz jeszcze walcze dlatego...

Zakladajaca że mam 5,5 tys tylko plus minus grosze....

Co wybrać :
Samsung 55mu7002 czy 55mu8002?
Sony chociaz znikajaca pilka, oraz wolne wszytywanie dysku oraz android mnie odrzuca.
Panasonic ex780-nie umie go namierzyc w sklepie jutro sprobuje.
Czy Philipsa z AMBI jakiegos? ja tak jaki model?


Tizen przekonuje tylko zeby sport w szczegolnosci pilka nozna wygladala normalnie.

Kiki odezwałbym sie do Ciebie w poniedzialek, jutro bym w saturnie czy media zobaczyl te samsungi i sony.

Chyba że coś innego
 

drake7

New member
ja kupilem q7f, chociaz już miałem w rękach mu7002, ale jakoś chciałem przetestowac tę "nowość" i powiem tak: z tą piłką jest tak średnio, mogłoby być lepiej. ale z kazdą godziną człowiek się przywyczaja, firmy na cyfrze z wykorzystaniem hdr wyglądaja fajnie. mam 30 dni na zmiane decyzji. biłem się z myślami czy nie wziąc tego oleda filipsa. gra bardzo ładnie, to fakt. ale taki kawałek filmu elisium jednak zaczal trochę rwać (sony ex9005 to porazka, tam to niemalże pokaz slajdów był) po drugie mam trochę obaw co do tych ewentualnych powidoków w oledzie oraz "tylko" 2 lata gwarancji za tv za tyle kasy. po prostu się boję. ogladajac tv w saturnie obejrzałem sobie panasa ex 700 i ten film elysium odtwarzał bez glosu, a obraz pokazywał artefakty od czasu do czasu. a mecz barcy pokazywał trochę poswiaty wokol pilkarzy. ale biorac pod uwagę ze to 60 hz to sprzę był calkiem spoko. tez jestem ciekaW tego ex 780, ale w saturnie go nie mieli bo schodzi bardzo szybko z pułek, podobno.. dziwi mnie ze ten film elisium w tak rozny sposob działa lub nie dziala na poszczegolnych modelach tv. mysle ze ewentualny zakup mu7002 nie byłby złym wyborem, ale mysle ze warto zobaczyc ten ex780, ale to jednak drozszy tv w porownaniu do mu7002.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tam masz nowy model Philipsa 55PUS7502 za 5299 zł z kalibracją.
Ma potrójny ambilight.
Zapraszam w poniedziałek, kontakt masz.
 

Denon84

New member
Tylko ten philips na IPS a z tego co czytam do piłki tylko VA
Powiedz mi lepszy panasonic ex780 czy philips pus7502?
Piłka nożna , filmy ściągane i tv cyfrowa kablówka głównie będzie ogladane
 

Denon84

New member
Na chwile obecna mam 4 Tv i 2 z którymi się bije w głowie:
55pus7502
55ex780
55mu7002
55mu8002
i Sony xe9005 albo xe9305
Lub oled philips 9002 (tylko tutaj musiałbym jeszcze powalczyć i porobić kotka ze shreka w domu;) )

Co myślicie o tych 4 + Sony... wymagania jak post wyzej
A i pomóżcie w ocenie philips pus7502 vs ex780 muszę zacząć eliminować niektóre
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to faktycznie czeka Cię praca aktorska :
"oled philips 9002 (tylko tutaj musiałbym jeszcze powalczyć i porobić kotka ze shreka w domu ):
Zapewniam, że warto !
 

drake7

New member
wyeliminuj mu8002. prawie to samo co mu 7002. ja jeszcze chyba pojade obejrzec tego ex780, zeby miec porownanie wszystkich modeli ktore mnie interesuja. teraz w euro jezt jakas promo na samsunga 7042. troszke lepszy niz 7002 bo ma fajniejszy pilot i cos tam w parametrach troszke lepiej i inny kolor ramki. Ale Kiki ma racje.jesli dla Ciebie dlugosc gwarancji nie jest bardzo istotna (bez wzgledu ile tv kosztuje) i nie obawiasz sie mozliwych powidokow to oled philipsa bylby najlepszy.
 
Ostatnia edycja:

robertoos188

New member
moim zdaniem troche szkoda wydawać tyle kasy na 58ex780, po pierwsze nie będzie już wspierany system firefox, i ma dośc ubogi smart tv, wiec warto dokupić tv boxa, po drugie srebne ramki tv, miałem panasonica z srebnymi ramkami w dzien troche lipnie to wygladalo, wieczorem nie widac tych ramek, ja bym brał a mu7002 promocja za 4500zł wersja 55 cali, bym nie dopłacał do mu8002,
albo Sony xe9005 albo xe9305 ( jeżeli pasuje ci android tv , ja juz nie kupie tv z androidem ), wiadomo najlepszy będzie philips 9002, tylko jeszcze najlepiej poczekac na testy, sam tez szukam tv aby kupic i tez mysle nad mu7002 albo ks9000 tylko szkoda ze jest zakrzywiony




Na chwile obecna mam 4 Tv i 2 z którymi się bije w głowie:
55pus7502
55ex780
55mu7002
55mu8002
i Sony xe9005 albo xe9305
Lub oled philips 9002 (tylko tutaj musiałbym jeszcze powalczyć i porobić kotka ze shreka w domu;) )

Co myślicie o tych 4 + Sony... wymagania jak post wyzej
A i pomóżcie w ocenie philips pus7502 vs ex780 muszę zacząć eliminować niektóre
 
Do góry