Pozostały 2 dni do wyboru... Ostatnie rady prosze:)

drake7

New member
mu 7002 lub 7042( w euro).moim zdanem niewarto doplacac ok 1 tys do mu 8000. co do panasa to nie wiem czy waeto placic 6 tys. tak naprawde programy w naszej tv nie wykorzystaja chyba nawet polowy mozliwosci tych tv. nawet panas bedzie brzydko odbiwral na kanalach sd ktorych u nas nie brak.dowiedzialem sie ze z oledem to troche slabo w sytuacji gdy dosc czesto dochodzi przerw w pradzie.bo jak wylacza prad to tv nie bedzie w stanie odswiezyc matrycy ktora jest wykonywana po wylaczeniu tv przy pomocy pilota.nie wiem czy to prawda ze to noze byc bardzo zgubne dla olrda.ale mnie to z oleda wyleczylo na dobre,oczywiscie na obecna chwile,jesli poprawia te powidoki i ceny spadna te oledy beda jedynymi tv warrymi zakupu
 

Denon84

New member
na 99% 55mu7002 (poczatkowo mial byc sony) ale dzisiaj znowu Maciej K mnie wybil i powiedzial ze Sony xe90 to wyzsza polka i bije samsungi na glowie. Ja jednak zostaje przynajmniej do zamowienia u Kikiego przy samsungu. Dalej je porownuje:)
 

robertoos188

New member
Jak juz dostanies tv to podziel sie opinią, bo ja ciągle mysle nad mu7002 i ks9000 , za jaka kwote masz okazje kupić mu7002?


na 99% 55mu7002 (poczatkowo mial byc sony) ale dzisiaj znowu Maciej K mnie wybil i powiedzial ze Sony xe90 to wyzsza polka i bije samsungi na glowie. Ja jednak zostaje przynajmniej do zamowienia u Kikiego przy samsungu. Dalej je porownuje:)
 
Do góry