Problem z zakupem TV

misfer

New member
Tv chce kupić najpóźniej do niedzieli....

Jakbym jednak wybrał 49 cali to w budżecie zmieściłbym się a mógłbym mieć 49XE9005 zamaist 55xe8505...a między nimi jest już różnica w podświetlaniu prawda??

Mam około 2m od TV teraz patrzę więc nie chcę za bardzo widzieć pikseli przy normalnej TV cyfrowej (vectra) .

49xe9005 bedzie lepszym wyborem niż 55xe8505???
 

nomnom

New member
To już pytanie, na które musisz sobie sam odpowiedzieć.

Myślę że możesz nie zauważyć różnic jakości xe90 do xe85 ale na pewno zauważysz różnice wielkości na plus dla większego.

Zgadzam się ze strażakiem choć osobiście wolałbym dorzucić te 600 zł i wziąć 55xe9005
 

misfer

New member
Dzisiaj wpadłem z ciekawości do Euro RTV AGD i ku mojemu zdzwiniu taka sytuacja:

Sony 55xe8505- według nich występuje tylko w saturnie i media są to gorsze modele 800hz motionflow i 100hz odświeżanie.
Ich wersja tego TV to 55xe8599 motionflow 1000hz i odświeżanie 120hz.
Cena 5499
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Dzisiaj wpadłem z ciekawości do Euro RTV AGD i ku mojemu zdzwiniu taka sytuacja:

Sony 55xe8505- według nich występuje tylko w saturnie i media są to gorsze modele 800hz motionflow i 100hz odświeżanie.
Ich wersja tego TV to 55xe8599 motionflow 1000hz i odświeżanie 120hz.
Cena 5499
Euro tak ma już od jakiegoś czasu z modelami Sony. Wg mnie jest to różnica absolutnie nie zauważalna a tylko chwyt marketingowy za który nie warto dopłacać a na pewno nie aż tyle.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pisałem, że do wczoraj do 24.00 cena na 55XE8505 dla niebieskich 4800 zł z kalibracją.
Dziś cena 5299 zł .
 

misfer

New member
5299 z kalibracja tez? Motionflow w tym modelu jest 800hz? Bo tak sprawdzilem na sony centre a wszedzie podaja 1000hz
 

misfer

New member
Kiki no właśnie tutaj jest 1000hz a wszędzie 800hz w modelu 8505. Tak samo podają 120hz a ma 100hz co sam powiedziałes.

Ciekawe kiedy znowu promocje beda. pewnie jak zakupie tv:)
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Spokojnie czekajcie i obserwujcie oferty w sklepach bo promocje na przemian w różnych sklepach będą co chwilę. Do wczoraj była w Saturn i założę się że zaraz będzie w kolejnym sklepie.
Sprzedawca też dawał promocje do wczoraj tak jak była w Saturnie ale jeszcze chwilę wcześniej cena była kilkaset zł wyższa.
Najważniejsze by wzajemnie się informować o cenach które właśnie są w promocji by kupić jak najtaniej.
 

strazakp

Banned
No wszędzie się pokończyły promocje... byly w media m, media e, saturnie. Moze czas na euro:D
Będą będą
Teraz wakacje i okres promocji. Nie spiesz się z zakupem bo możesz przeplacac nawet kilkaset zł.
Ważne by się decydować szybko jak już jest promocja bo zwlekanie nie jest dobre. Było kupować wczoraj w Saturnie jak była bdb promocja.
 

strazakp

Banned
Na Sony nie kończą się dobre marki telewizorów. Zalecam cierpliwość i zdecydowanie jak będzie promocja na model który jest w kręgu zainteresowań.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Faktycznie - zaraz ukaże się Oled Philipsa 55POS9002 w rewelacyjnej odsłonie cenowej.
 
Do góry