Wybór telewizora

nertiz

New member
Witam
Zastanawiam się który wybrać model telewizora. Może mi w tym pomożecie :)
Telewizor potrzebny do netfilxa, oglądania piłki nożnej oraz do przyszłej konsoli Xbox one X (której nie mogę się doczekać). A więc tak:
Samsung 55ks8000
Samsung 55mu 700
Zależy mi na tej klasie iż hdr juz jest dosyć widoczny a czekają na mnie już filmy na półce UBR.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 

nertiz

New member
5500zl i ani zł więcej xD bo niedługo jak tak będę miał patrzeć do dojadę do ceny sony 55xd9305 xD

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 
Witam
Zastanawiam się który wybrać model telewizora. Może mi w tym pomożecie :)
Telewizor potrzebny do netfilxa, oglądania piłki nożnej oraz do przyszłej konsoli Xbox one X (której nie mogę się doczekać). A więc tak:
Samsung 55ks8000
Samsung 55mu 700
Zależy mi na tej klasie iż hdr juz jest dosyć widoczny a czekają na mnie już filmy na półce UBR.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Według mnie seria ks o wiele lepsza w jakości obrazu, lepszy hdr, zresztą seria mu nie jest bezpośrednim następcą seri ks. Mu nie ma technologi kropek kwantowych. Zresztą jak osobiście porownywalem obok siebie mu i ks to gołym okiem różnica była zauważalna, na korzyść ks, obraz bardziej żywy kolorowy, mu było jakieś stlumione. Najlepiej sam obejrzyj w sklepie , przetestuj i zdecyduj, może akurat dla ciebie bedzie odwrotnie. Ps serii ks jest malutko bo są z poprzedniego roku . Owocnych poszukiwań.
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Możesz zapytać w temacie tych tv chłopaków co mają Play czy xcboxxa to ci podpowiedza jak działa. Bo ja akurat nie mam :)

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka
 

nertiz

New member
Wole jednak poczekać aż ktoś zrobi poważniejszy test ze względu ze chce grać online a wiadomo input lag jest ważny w tej kwestii w 4k i hdr. Niektóre telewizory dobrze się np sprawują tylko w full HD a gdy się przestawiać na 4k input lag rośnie strasznie. W Tcl kusi 65 cali ale chyba musze jeszcze poczekac

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
 
Do góry