Czy wymieniać 48h6400 na Philipsa 55PUS6401 ?

cin_mar

New member
witajcie

aktualnie posiadam samsunga 48h6400 z ktorego jestem zadowolony ( nie mam problemu z kurzem za matryca itp), lecz ostatnio zachcialo mi sie po kosztach zmiany na 55"

prosze powiedzcie czy warto zamienic tego samsunga na nowego Philipsa 55PUS6401, ktorego moge kupic za 2200?

pomijajac 4k i androida, jak wypada sama jakosc obrazu miedzy tymi dwoma modelami?
 

cin_mar

New member
to nawet nie chodzi o kase, poprostu zobaczylem ten tv na promocji i stad zapytanie do Was bo cena atrakcyjna biorac pod uwage cene rynkowa.

Jesli powiecie ze sie nie oplaca to zostane narazie z Samsungiem, ktoremu nic nie dolega. Bardziej to ta cena mnie nakrecila na zmiane na wiekszy przy nieduzej doplacie.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest akurat inaczej. To znaczy modele 100Hz i 4K się kończą . Wszystkie firmy zaczynają produkować tylko 50 Hz. Więc po modele 100Hz trzeba się jednak śpieszyć.
 

cin_mar

New member
no sam nie wiem, bo mówicie że matryca gorsza. to co zmieniać czy nie?

poza samym odświeżaniem jak wypada porównanie obu matryc?

jak działa sam android w tym tv bo słyszałem że się wiesza, i co jakis czas wyskakują jakieś paski na matrycy.

cena bdb i generalnie tylko przez nią bym myślał o kupnie, bo tak to zmieniać nie potrzebuję, chodzi jedynie o zmianę na większy podobnych parametrów małym kosztem
 
Do góry