~43" [2500zł] 120 Hz

pshemo0o

New member
Zakupiłem Philipsa 43PUS6501. Posiada on 4 wejścia HDMI. 3xHDMI ARC + 1xHDMI ARC/MHL. Podłączając dekoder UPC na wejściach HDMI ARC nie działa dźwięk. Pod wejściem HDMI ARC/MHL wszystko ok. Czy ktoś wie czym to może być spowodowane? Podłączałem laptopa pod ARC i z głosem wszystko było ok.
 

pshemo0o

New member
Poprawka - chyba nie zbadałem dobrze ale pod HDMI ARC nr 3 również działa dobrze z dekoderem, HDMI ARC nr 2 głos jest ale brak odpowiedniej rozdzielczości oraz zielone kropki na ekranie, HDMI ARC nr 1 - brak głosu. Z laptopem na wszystkich wejściach jest ok. Co będzie przyczyną ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony to model sprzed 2 lat - i chyba kupisz tylko używany.
Philipsy są nowe i od ręki z kalibracją gratis.
Zaloguj się tylko w Klubie HDTV .
 

qubap

New member
Wydawało mi się, że już wybrałem i znowu jestem w kropce. Im więcej czytania tym więcej wątpliwości. Zwłaszcza tych z pojawiającymi się plamami na matrycy i serwisem.
Nie kupi się już w tych czasach nic 40-43" z matryca 120 poza tym philipsem?
 

qubap

New member
Z IPS będę się męczyć, wiadomo jak jest z pogodą w naszym kraju. Teraz cały czas ciemno czy w dzień czy w nocy a jednak wieczorami nie siedzę przy 100 watowych żarówkach. 6W wystarcza mi całkowicie ;)
Ktoś kupił i mógłby się podzielić "wieczorną czernią"?
 

qubap

New member
W domu przy komputerze siedzę tylko wtedy kiedy nie da się czegoś zrobić na telefonie ;)
Najlepiej było by to gdzieś ocenić przed zakupem, ale raczej wieczornych ciemności w sklepie nie zastanę.
 
Do góry