Kilka pytań odnośnie kupna nowego telewizora

Cellstar

New member
Samsung 49KS7000? Kontrast w tym modelu jest dużo lepszy niż w tym philipsie. Dlaczego nie ten?

Dlatego że większość pochodzi już ze zwrotów. Niestety w tym modelu dość często rozkleja się obudowa. Trzeba mieć szczęście, żeby na dobry trafić. Ja bym celował w nowy model Mu7000 tylko, że z tego co czytałem akurat 49' posiada 60hz :/ Testowałeś może Kiki 49' i faktycznie jest różnica w obrazie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Testuje 55Mu 7002.

Wg mnie najważniejsza jest wielkość więc zostałbym z 55" zdecydowanie.
 

FoX88

New member
Dlatego że większość pochodzi już ze zwrotów. Niestety w tym modelu dość często rozkleja się obudowa. Trzeba mieć szczęście, żeby na dobry trafić. Ja bym celował w nowy model Mu7000 tylko, że z tego co czytałem akurat 49' posiada 60hz :/ Testowałeś może Kiki 49' i faktycznie jest różnica w obrazie?

Moim zdaniem odpuść sobie 49" 60Hz, tym bardziej, że cenowo ten TV nie wypada wcale rewelacyjnie. Pewnie za pół roku byś żałował, że poszła kasa na 49" 60Hz, a niewiele więcej można było dołożyć do 55" 120Hz.

Na rtings też potwierdzają, że 49" jest 60Hz.
 
Ostatnia edycja:

Pilos2

New member
Z tym że to wszystko teraz zależy od jakości upłynniacza. Z tego co widziałem to taki philips PUS6561 mimo 120Hz ma płynność ruchu na poziomie 60Hz z dobrym upłynniaczem. Dodatkowo ten Philips ma słabiutki kontrast. Głównie to mnie od niego odrzuca. Skoro nie ks7000 to co jest najlepsze w cenie do, powiedzmy, 4200?
 

Pilos2

New member
Oglądałem zarówno w sklepie w pełnym świetle, jak i po ciemku. Z resztą, już nie ważne. Zakupiłem Samsunga 55Ks7500.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dobry telewizor , tylko codziennie sprawdzaj czy się nie rozkleja im czy nie sypia się martwe piksele. Żeby w razie co zrobili na gwarancji.
 
Do góry