Kilka pytań odnośnie kupna nowego telewizora

Pilos2

New member
No właśnie te 100hz... ;) Tym bardziej że ma trójstronnego ambilight i niskiego input lag. Warto poświęcić te 4k i hdr? Co do źródła sprzedaży to nie wiem gdzie gość kupił. Twierdzi że jest jak nowy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jestem ostrożny jak nie znam źródła. A przypomnij ile masz max kasy ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To brałbym TCLa 43P60 za 1950 .
A Philipsa i to 43" za 2650 masz PUS6501 z ambilightem , 4K, VP9
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
W ciemno chcesz kupować używkę?
Sprawdż lepiej banding/clouding, ew. pixele itp.
Jest cała masa powodów dla których ludzie sprzedają.
Od ww. do chęci zmiany na większy.
 

Pilos2

New member
Co to znaczy "w ciemno"? Miałbym możliwość ten telewizor przed zakupem, jeśli o to Ci chodzi.

Kolejne pytanie ;)
Który system według was jest najlepszy i dlaczego? Android TV vs Tizen vs Web OS vs Firefox OS?
 

strazakp

Banned
Co to znaczy "w ciemno"? Miałbym możliwość ten telewizor przed zakupem, jeśli o to Ci chodzi.

Kolejne pytanie ;)
Który system według was jest najlepszy i dlaczego? Android TV vs Tizen vs Web OS vs Firefox OS?
To zależy jak będziesz z niego korzystał (chodzi o system). Ja miałem przez 3tyg androida i w zasadzie to korzystałem tylko z yt. Teraz mam Firefox i wystarczy mi że jest yt i player. Nie potrzebuję nic innego w smarcie.
 

Pilos2

New member
Znalazłem fajną promocję na Sharp LC-49CUF8462ES za 1999 zł oraz Panasonic TX-48CX400E i TX-55C320E, także za 1999. Dwa pierwsze mają 49 cali i 4K. Ten ostatni ma 55 cali i Full HD. Nie ukrywam że większy rozmiar tych telewizorów jest bardzo kuszący. Czy w tej cenie warto wybrać któryś z tych modeli zamiast Thomson 43UC6406/Philips 43PUS6401? Jak jest z input lag'iem w tych modelach? Czy to prawda że nie odtwarzają one HDR?

Czy jest możliwość dokupienia jakiegoś substytutu Ambilight, który działałby zarówno przy filmach z pendrive lub z np. HBO GO jak również przy PS4?
 

Pilos2

New member
Panowie. Wzrósł mi budżet ;) . Teraz poszukuję czegoś do 4000 tys. Min. 49 cali. Mile widziane 55. W propozycjach mam póki co Philips 55PUS6561 oraz Samsung 49KS7000. Czy warto dopłacić do Samsunga? Czy samsung ma w swojej cenie jakąś konkurencję? Polecacie coś innego?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO Twoich potrzeb brałbym modele 4K i 100Hz :
- Philips 55PUS6561 za 3699 zł
- Philips 55PUS7101 za 4199 zł
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV to masz jeszcze kalibrację profesjonalną gratis.
 
Do góry