Tv 4k za nie duże pieniądze

pbhel

New member
Witam i zacznę od tego że chce jutro sprawić sobie trochę przyjemności i kupić ps4 pro i do tego jakiś w miarę tani tv 4k z Hdr a że to już jutro to nie mam za dużo czasu i liczę na waszą pomoc.Mam na oku 2 modele
Thomson-55uc6406
Samsung UE55KU6072U
Który będzie lepszym wyborem?Jak widać budżet skromny coś do okolo 3 tyś czy coś może innego?
Miedzy 49-55 cali.Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No tu akurat proste zadanie.
Lepszy jest Thomson i pod względem jakości obrazu i wyposażenia.
Masz zdecydowanie więcej aplikacji i możliwości współpracy.
Zaloguj się w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Cena 2950 zł i kalibracja profesjonalna gratis.
Masz też TCLa ( to to samo co Thomson - tylko ma obudowę z aluminium szczotkowanego) - kosztuje 2850 zł z kalibracją.
http://www.hdtv.com.pl/forum/tcl/13...go-jeszcze-nie-bylo-w-tej-klasie-cenowej.html
 

pbhel

New member
A mam pytanie czy ten Thompson obsluguje gry w Hdr bo gdzieś ktoś wspomniał że niby nie!Jak to wygląda w tej chwili?
 

bobtong

Member
Bierz thomsona uc6406 jest w euro rtv za 3100 tcl p60 jest w media expert za 2900 ale narazie jest niedostępny w żadnym sklepie mowa oczywiście o rozmiarach 55 cali praktycznie to te same TV
 

pbhel

New member
Zrobili jeszcze promocje w rtv agd i można go nabyć za 2999zł☺Bo z tego co widzę to w tej cenie chyba nic bardziej sensownego nie dostanę???Bo zastanawiałem się jeszcze nad Philipsem z ambilight ale po komentarzach wynika że matryca słaba.Jak bym miał więcej kasy to bym się pakował w Sony ale muszę się ograniczyć do około 3 tyś
 
Ostatnia edycja:

bobtong

Member
Philips w tej kategori cenowej matryca w rozmiarze 49 i na dodatek ips ale ambilight fajna rzecz jak kiki ci zrobi promo na 55cali z kalibracja to bierz
 

bobtong

Member
TCL lub THOMSON najlepsze modele w tej cenie szkoda że 60Hz ale jak nie oglądamy TV lecz gramy w Ps4 Pro lub oglądamy filmy UHD to i tak 4k więcej jak 60 hz nie wyciągnie
 
Ostatnia edycja:

pbhel

New member
Już kupiłem Thompson 55uc6406 jak wszystko podłacze to dam znać.Nie wiem jak z kalibracją sobie poradze ale postaram sie ha.Z tego co obswerowalem na sklepie obraz żyleta jak dla mnie mialy Sony 4k!
 

omnia

New member
Thomson i TCL to nie produkują właściwie tych samych telewizorów? Mnie się coś obiło o uszy, że tak.

P.S. Myślę, że i tak Philips byłby lepszy, ta matryca nie taka straszna jak ją malują (widziałem i mam porównanie).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tak, masz rację .To dokładnie są tera te same modele.
TCL: ma ładniejszą obudowę z aluminium szczotkowanego.

Philips jest lepszy ale droższy.
Te modele są dla użytkowników którzy mają mniej kasy i też chcą mieć dobry obraz.
 
Do góry