Promocje tv w sklepach

strazakp

Banned
Jak w temacie...jeżeli ktoś zauważył gdzieś fajne promocje.

Saturn i media markt mają fajną promocję -8%. Po rabacie (w koszyku) wychodzą ciekawe ceny :)
Np (popularne modele na forum):
55xd8505 - 4500zł
58dxm710 - 3770zł
55ks7000 - 4780zł
60j6240 - 3030zł
 
Ostatnia edycja:

Fflash

New member
Jak w temacie...jeżeli ktoś zauważył gdzieś fajne promocje.

Saturn i media markt mają fajną promocję -8%. Po rabacie (w koszyku) wychodzą ciekawe ceny :)
Np (popularne modele na forum):
55xd8505 - 4500zł
58dxm710 - 3770zł
55ks7000 - 4780zł
60j6240 - 3030zł

Mi ta promocja na tv sony w807c nie działa, cena w koszyku taka sama
 

strazakp

Banned
Media Expert właśnie wprowadziło "nocne extra rabaty". Po rabacie ceny prawie takie same jak obecnie w rabatach MM i Saturn.
Np Sony 65w855 kosztuje 52xx zł. Sony 55xd8505 - 4500zl.
Oczywiście promocja tylko nocą i rano (ceny sprawdzilem dziś przed 9:00).
 

kubekmode

New member
Zauważyłem mOkazję Mediamarkt i MBank:
3%, ale nie więcej niż 100zł na dowolne zakupy. Do wykorzystania 2x
 

Attachments

  • Screenshot_20170331-080629.jpg
    Screenshot_20170331-080629.jpg
    8,8 KB · Wyś: 82

strazakp

Banned
Od dziś do 13.04 promocja w Saturn pt.: „Saturn i Piotr i Paweł ułatwiają zakupy”. Za każde wydane 1000zł dostajesz bon o wartości 100zł do sklepów Piotr i Paweł.
 

strazakp

Banned
W sklepie internetowym Saturn "Świąteczne super ceny". Większość TV coś tam przecenione ale jakoś bez szału (np mój Panas o 200zl - ja kupiłem taniej :) ).
 
Ostatnia edycja:

Davide

Member
Ja bym w ogóle nie zwracał uwagi na te promocje w tych wszystkich marketach, tym bardziej jeżeli chodzi o takie sklepy jak Saturn & MM, ponieważ zapewne 80 % telewizorów pochodzi ze zwrotów, w tym moje trzy ue55ks7000, które były wadliwe.Po swoim doświadczeniu wiem, ze nie ma co tracić nerwów i rozpakowujac TV liczyć jak na wygraną w lotto " Boże proszę by ten był bez wad i był nowy ", chyba ze ktoś lubi zabawę, ryzyko i ma dużo wolnego czasu. Moim zdaniem lepszym wyjściem jest dołożenie paru stówek i zakupienie telewizora albo u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce albo od Kikiego - w tym przypadku z kalibracja.TV przecież kupuje się na dłuższy okres. Moj kolejny KS siada i po świętach oddaje go na gwarancje rekojmi i kupię go teraz gdzie indziej niż np Saturn - jeżeli jeszcze będą na początku maja oraz zwrócą mi pieniądze
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Ja bym w ogóle nie zwracał uwagi na te promocje w tych wszystkich marketach, tym bardziej jeżeli chodzi o takie sklepy jak Saturn & MM, ponieważ zapewne 80 % telewizorów pochodzi ze zwrotów, w tym moje trzy ue55ks7000, które były wadliwe.Po swoim doświadczeniu wiem, ze nie ma co tracić nerwów i rozpakowujac TV liczyć jak na wygraną w lotto " Boże proszę by ten był bez wad i był nowy ", chyba ze ktoś lubi zabawę, ryzyko i ma dużo wolnego czasu. Moim zdaniem lepszym wyjściem jest dołożenie paru stówek i zakupienie telewizora albo u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce albo od Kikiego - w tym przypadku z kalibracja.TV przecież kupuje się na dłuższy okres. Moj kolejny KS siada i po świętach oddaje go na gwarancje rekojmi i kupię go teraz gdzie indziej niż np Saturn - jeżeli jeszcze będą na początku maja oraz zwrócą mi pieniądze
Zgadzam sie ale tylko w przypadkach kiedys ktos kupuje takie tv jak ks7000, Philipsy. Panasonic jest tak malo popularny i nawet w sklepach gdzies eksponowany calkiem z tylu ze jest małe prawdopodobieństwo ze ktos zwrócił go do sklepu po kupnie bo Malo kto kupuje te tv. Ludzie rzucają sie na Lg i Samsungi bo znana marka i wszyscy sprzedawcy polecają a później sa rozczarowani w domu i faktycznie sa zwroty.
Ja o swojego Panasa sie nie balem kupując i dostałem nówkę.
 

Davide

Member
Co do Panasów i Philipsów się zgodzę. Ja nigdy na Panasonica nie zwróciłem uwagi do dziś,a szczególnie na Philipsa.Dopiero przez pobyt na tym forum zacząłem zwracać uwagę na te firmy,a w szczególności na tą drugą ponieważ bardzo ją tutaj zachwalają. A co do zakupu TV to będę kupował tutaj na forum iż żadnego bubla nie wyślą i moim zdaniem polecam to każdemu.Za dużo kosztuje to nerwów. A tak poza tym życzę wszystkim Wesołych Świąt ! :)
 

Davide

Member
Philipsa chwałą bo nim tu handlują i tyle w temacie.

Ja kupilem tutaj dla tescia 55PUS8601 i szczerze jest mega.Tylko dla mnie android....Ale ogolnie cos Philips dla mnie nie podchodzi,jedyne co ten ambilight jest czyms fajnym no i moze ten caly ambilux.Ogólnie dla mnie jezeli chodzi o obraz to jedynie Samsung.ALe jest to tylko i wylacznie moje zdanie
 
Do góry