Telewizor do ps4 do 2000

MoodyBarracu

New member
Szukam telewizora do ps4 w cenie do 2000 zł. Wiem że w tym przedziale cenowym 4k i hdr nie uświadczę ale i tak decyzja jest dla mnie trudna. Wielkość ekranu 43+ Znalazłem w innym temacie na forum polecane modele:
Hitachi 43HK6W64 - tutaj niby jest 4k i smart tv ale wyczytałem też że te 4k w tej cenie jest kosztem jakości obrazu
samsung ue49k5100- niby ok ale nie mogę znaleźć jaki jest tutaj input lag (nie wiem co wpisać w wyszukiwarkę żeby mi to znalazło niby wpisuję model z dopiskiem input lag i specyfikacja ale nic nie znajduje)
SAMSUNG UE49K5672.
Smart tv jakoś bardzo nie potrzebuję (jak będzie mi go brakowało dokupię android box).
Jestem otwarty na nowe propozycję
 

FoX88

New member
LG 43UH6107, MASZ 4K i HDR PRO :)

A to czasem nie jest RGBW?

"Matryce IPS M+ we wszystkich zwykłych modelach 4K (czyli bez oznaczenia SuperUHD). Są to niesławne panele RGBW, w których dodatkowy, biały subpiksel jest dzielony między sąsiadującymi subpikselami RGB. Co oznacza to techniczne mumbo-jumbo? Że rozdzielczość nie jest w pełni 4K (polecam wnikliwy test na tej stronie).

Pokrótce: na 4 piksele tej matrycy tylko jeden posiada wszystkie 3 kolory, 3 pozostałe piksele zawierają zawsze 2 kolory plus biały subpiksel. Wyliczono że efektywna rozdzielczość pozioma takiej matrycy wynosi 2880 pikseli zamiast 3840. To ogromna różnica i takie matryce nie powinny nosić oznaczenia 4K"
 

MoodyBarracu

New member
Znalazłem ten sam artykuł z którego cytowałeś i jest tam też napisane że "większość przeciętnych odbiorców tego nie zauważy" teraz to mam mętlik w głowie =(. Pytanie czy ten telewizor jest wart polecenia za całokształt i czy nie znajdzie się coś lepszego. Znalazłem też opinie że lepiej poszukać coś z 100hz, strasznie dużo zmiennych przy wyborze a ja jeśli chodzi o tv to jestem laikiem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie musisz się bać ANdroida po up date do 6,0 gra bardzo dobrze.
Możesz przekroczyć granicę 2 tyś zł ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Za 2650 zł masz Model 4K i 100Hz, HDR, VP9, Kodi, MxPaler Android i kalibrację profesjonalną gratis. Tym bardziej że zakup na dłuższy okres.
 
Do góry