Telewizor do 5000

Davide

Member
Planuje zakup telewizora w polowie marca lub pod koniec... Telewizor do 5000zł....Fakt telewizor jaki mnie porwał najbardziej to Philips 55PUS8601 ktory kupilem dla tescia od jednego z forumowiczów;) Jest Mega kotem:D Ja natomiast rozmyslam o Sony 55XD8505 lub Samsung UE55KS7000


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 15m2.
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2.5-3m.
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2 osoby.
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Po lewej stronie obok telewizora jest okno...(Zaslony Zaciemniajace).
7. Jaki masz obecnie telewizor? Samsung ue40c5000
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Zebym ogladal filmy FKD i 4k z mojego Serwera Qnap bezprzewodowo,niski inputlag
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? PS4,XBox One,Xbox360 - chociaz gram bardzo malo i konsole sie kurza ale nieraz lubie pograc, Netia TV
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PS4,XBOX ONE,Xbox 360,Dekoder Netia TV
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 2~3h,w niedziele moze max 5
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy z serwera,Mezzo Live HD
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry? Tak
16. Preferencje co do marki? Samsung,Sony,Philips,
17. Preferencje co do wielkości? 49-55''
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Wysoki inputlag, białe przebarwienia na czerni(nie wiem jak sie to nazywa)
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 5 tysięcy złotych
21. Jak często wymieniasz telewizory w domu? To będzie mój drugi.Pierwszy ma 6.5 roku
22. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? W tv dla mnie to głupota
23. Czy telewizor ma mieć 3D? Nie



Z Góry dziękuje za rady.... Planowałem kupic sobie Zidoo X9s by ogladać filmy przez sieć,lecz stwierdziłem,że juz lepiej chyba zmienić telewizor.Pozdrawiam
 

Davide

Member
Zapomniałem dodać ze Philips fajny ale szczerze jest już to za duża kwota.Skupiać się na jednym z tych telewizorów czy po prostu poczekać na modele które się pojawią jak sony XE czy Samsung MU ?
 

strazakp

Banned
W klasie cenowej dla niebieskich członków forum masz:
- Sony 55XD8505 za 4799 zł z kalibracją
- Philips55PUS7101 za 4199 zł z kalibracją
- Samsung 55KS7000 za 5299 zł z kalibracją

Jak będziesz zainteresowany serią XE - to oferta też jest specjalna i z kalibracją. Zaloguj się tylko w Klubie HDTV :
http://www.hdtv.com.pl/forum/o-forum-i-serwisie/14168-klub-hdtv-com-pl.html#post104906
Ceny sa wyższe niz obecnie w sklepach rtv, nie liczą kalibracji bo nie każdy ja chce. Trzeba jeszcze dołożyć za wysylke a sklepy robia to za darmo. Dziwne te oferty dla niebieskich u ciebie...gdzie wychodź ok 150-250 zl drożej niż w sklepach.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A czemu opowiadasz....

Sprawdzamy :
SOny najtaniej za 4869 zł
Dla niebieskich 4799 zł . Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 570 zł .
Telewizor Sony KD55XD8505 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Czemu podajesz nie prawdziwe informacje.

===================
Philips kosztuje 4199 zł
W necie 4249 zł
Telewizor Philips 55PUS7101 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl

Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 550 zł .

======================

Samsung 55KS7000 z Polską gwarancją z Polskiej dystrybucji kosztuje 5290 zł .
Telewizor Samsung UE55KS7000 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 490 zł
 

strazakp

Banned
A czemu opowiadasz....

Sprawdzamy :
SOny najtaniej za 4869 zł
Dla niebieskich 4799 zł . Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 570 zł .
Telewizor Sony KD55XD8505 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Czemu podajesz nie prawdziwe informacje.

===================
Philips kosztuje 4199 zł
W necie 4249 zł
Telewizor Philips 55PUS7101 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl

Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 550 zł .

======================

Samsung 55KS7000 z Polską gwarancją z Polskiej dystrybucji kosztuje 5290 zł .
Telewizor Samsung UE55KS7000 4K UHD 55 cali - Opinie i ceny na Ceneo.pl
Kalibracja najtaniej w POlsce kosztuje 400 zł + dojazd 99 zł
Razem różnica = 490 zł

Kalibracja??? Przeciez nie kazdy ją moze chccieć.

Samsung 55ks7000 - w RTVeuroAGD i Media Expert kosztuje 5090zł!!!
Sony 55xd8505 lub 8599 - w ME i Euro kosztują 4790zł!!!
Philipsa mi sie nie chce szukac bo mnie nie interesuje ta marka.
Kazdy z tych sklepów wysyła za darmo do domu. Ty bierzesz za wysyłke 70zł.
Nie patrz na Ceneo bo tam są ceny które nie ujmują obecnych promocji w sklepach.
Sprawdz sobie jeszcze raz. I jak???? Gdzie jest taniej???? Powtarzam...nie kazdy chce "kalibracje gratis". Sam widzisz (jak sobie sprawdzisz jeszcze raz) ze w sumie to nie masz takich najlepszych cen i to dla niebieskich... ;-)
 

Davide

Member
Właśnie Kiki tego
Philipsa kupowałem u Ciebie dla teścia;) Powiedz mi który z tych trzech które wymieniłeś jest najlepszy i czy nie warto poczekać na xe ;)
 

strazakp

Banned
Samsung SUHD UE55KS7000S - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD Jak klikniesz "do koszyka" to dalej odejmie ci 200zł w ramach promocji i bedzie cena 5090zł.

Telewizor SONY LED KD-55XD8505BAEP - Media Expert kliknij np :zamów do domu" i dalej tez ci odejmie 200zł.

Sony KD-55XD8599 - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD kliknij "do koszyka: i tez bedzie minus 200zł.

To nie sa opowieści Panie kolego!!! to fakty ;-)

Tutaj masz te rabaty http://www.euro.com.pl/cms/wiecej-kupujesz-wiecej-zyskujesz-do-300.bhtml?link=koszyk-prawa
http://www.mediaexpert.pl/lp,taniej-wiecej
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Media Expert - cena 4989,00 mówisz minus 200 zł to jest dalej drożej o 500 zł nie licząc, że nie możesz mieć gwarancji na 5 lat tylko na dwa lata.
KS7000 po klikających rabatach kosztuje 5089 zł nie licząc kalibracji - czyli dalej 499 zł taniej !!!
To są fakty - Philips też jest taniej.
 

strazakp

Banned
Media Expert - cena 4989,00 mówisz minus 200 zł to jest dalej drożej o 500 zł nie licząc, że nie możesz mieć gwarancji na 5 lat tylko na dwa lata.
KS7000 po klikających rabatach kosztuje 5089 zł nie licząc kalibracji - czyli dalej 499 zł taniej !!!
To są fakty - Philips też jest taniej.
Ja nie licze kalibracji bo tak jak pisałem nie każdy może ją chcieć.
Gwarancja 5 lat...taką dajesz?
 

Davide

Member
Dzięki wszystkim za pomoc chociaż chodziło mi o to jaki wybrać telewizor a nie gdzie kupić taniej :) Ale z góry wszystkim serdecznie dziękuje :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ok. rozumiem że Ty nie chcesz.
Ale jak robiliśmy ankietę to 86% zdecydowanie wybiera kalibrację.
 

omnia

New member
To Davide Ty już wiesz co kupić czy nie? Bo mała pyskówka się wywiązała, a Ty wciąż nie zadeklarowałeś się czym się w końcu interesujesz. Może warto poczekać chwilę, by te modele 2016 nieco staniały, bo widzę, że celujesz w wysoką klasę.
 
Do góry