Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat ;-) Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego.
 

lobos

New member
Bez reklam
Bardzo ciekawe, kogo to interesuje heheh
haha! Jakiś Ty miły :-D ;-)
Radość i euforia przysłania wszystko :)
Ma go w bagażniku! Jedzie z nim do domu! :)
Gratuluję Koledze zakupu. Niech podłączy i testuje ;-) Oby świecił super.
P.s. faktycznie z tym dużym zainteresowaniem to dobre... :p ;-) :eek:k:
 

barburian

New member
Bez reklam
Zakup

Ze względu na spore zainteresowanie moja osoba na tym forum i tym jak szukam tv to postanowiłem założyć oddzielny temat ;-) Tak, kupiłem telewizor! Jest nim Panasonic 58dxe720 z Media Expert.
Zrobiłem to właśnie przed chwila i jadę do domu z zakupem w bagażniku.
Rozpakuje, uruchomię, przetestuje i opisze pierwsze wrażenia.
Postawiłem na tansza alternatywę i zobaczymy jak się sprawdzi. Jak się sprawdzi to zostanie a jak cos będzie nie tak to oddam do 14dni i dokladajac 700-1000zl kupie cos innego.


BRAVO !!! BRAVO za odwagę i dokonany zakup :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
A ja przed chwilą oddałem mocz, umylem ręce i będę robił kawę! Panowie trzeba zakładać nowe tematy żeby powiedzieć że kupiło się TV? Na Facebooku masz już pewnie 100 like. Co za ludzie.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Cóż, nastały czasy fejsbukowców i internautów robiących show w mediach społecznościowych.

Tak czy owak, niech TV sprawuje się dobrze bo to naprawdę fajny ekran, a brak 100Hz nie zawsze będzie doskwierał.
 

strazakp

Banned
Jedna ważna rzecz przy zakupie nowego TV - przez pierwsze dni się go nie wiesza, bo jak uznasz, że Ci się nie podoba i chcesz coś innego to przy śladach po zawieszeniu sklep może odmówić przyjęcia TV i może być problem ze zwrotem na normalnych warunkach. :(

Ale miejmy nadzieję, że nie będzie na żadnym etapie takiej potrzeby.

Kiki pewnie zaraz przyjdzie napisać, że bez 100 Hz telewizor nie istnieje, także na tym etapie to machnij ręką na takie wpisy. :p

Testuj, testuj, testuj, nie tylko obraz, ale i funkcje, z których planujesz kiedyś korzystać żebyś wszystko miał jasne póki czas na zwrot nie minie.
Spokojnie, śladów nie będzie.
Na kikiego w tej kwestii 60/100hz juz nie patrzę bo juz oglądając program sportowy widze ze nie widzę problemu :) Jeszcze test konsoli. Później skorzystam z podpowiedzi ustawień na filmikach yt by zrobić konfiguracje.
 

żona

Banned
Spokojnie, śladów nie będzie.
Na kikiego w tej kwestii 60/100hz juz nie patrzę bo juz oglądając program sportowy widze ze nie widzę problemu :) Jeszcze test konsoli. Później skorzystam z podpowiedzi ustawień na filmikach yt by zrobić konfiguracje.
Będziesz Pan zadowolony:-D Zapodaj coś w 4K z You Tuba, to dopiero "obrazki" ;)
 

strazakp

Banned
Aktualnie jestem zadowolony i chyba gdybym kupił np sony 55xd8505 dokladajac 800zl to wątpię bym byl bardziej zadowolony. Fakt ze najlepiej byloby kupic od razu dwa tv i patrzą na nie w domu dokonać wyboru ale dla mnie ro niemożliwe.
Jak na razie jest Ok, spradze jeszcze Xbox one s i pewnie za 2-3 dni będę miał pelna ocenę tego tv. Później tylko oby wytrzymal jak najdłużej a minimum 5-6 lat ;-)
 

Malix7

Member
Ale to ci dopiero niespodzianka, dopiero pisałeś że czekasz na nowości :)
Gratki, oby się sprawował dobrze.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kolego @strazakp gratuluje zakupu ! Mówiłem,że nie zauważysz różnicy 60-120 Hz....
 

strazakp

Banned
No nie spieszylo mi sie to fakt ale stwierdziłam juz ze ul można zwlekać. Na nowe modele nie czekałem no spodziewam sie ze dobrego bym nie kupił do 5000zl a tym bardziej do 4tys. Jedynie przy wejściu nowych tv można by kupic te obecne nieco taniej ale tez nie wiadomo jak będzie z dostępnością.
 

strazakp

Banned
strazakp, sprawdziłeś czy dostałeś "nówkę sztukę"-jaki ma "przebieg" załączeń i godzin pracy?
Jak to sprawdzić???? Wszystko było oryginalnie zapakowane a na obudowie jest jeszcze folia. Na 100% nie jestem pewien czy jest to nówka choć Pan w sklepie mówił że tak tzn że nie po ekspozycji i nie po zwrocie.
Jak sprawdzić czy tak faktycznie jest?

Płaciłem 3999zl.

Dzieciaki właśnie grają w Xbox one s na Forza Motorsport6 i jest ekstra. Nie widzę problemu z matryca 60Hz. Pewnie gdybym był bok postawił dx750 to różnica by jakąś była ale nic mnie nie przeszkadza obecnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry