Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

Malix7

Member
Każdy tak się czepia a prawda jest taka że z rana wszyscy wchodzą i patrzą co u strażaka słychać :)
Temat jest rozwojowy i dużo można z niego się dowiedzieć na przyszłość, sam miałem zwracać tv w Euro ale jak zobaczyłem jakie robią problemy to dałem sobię spokój, jestem ciekawy jak strażakowi pójdzie wymiana.
 

TomekOp

Member
Każdy tak się czepia a prawda jest taka że z rana wszyscy wchodzą i patrzą co u strażaka słychać :)
Temat jest rozwojowy i dużo można z niego się dowiedzieć na przyszłość, sam miałem zwracać tv w Euro ale jak zobaczyłem jakie robią problemy to dałem sobię spokój, jestem ciekawy jak strażakowi pójdzie wymiana.

Dokładnie. Każdy cwaniak czy cebulak zza komputera...
 

dratt

New member
Tak naprawdę to biorąc pod uwagę, że temat liczy 121 stron to niewiele się można dowiedzieć poza tym, co dziś strażak chciałby kupić i kiedy zwrócić.
Ale faktycznie trochę to wciąga - jak telenowela lekko głupawa ale z częstymi zwrotami akcji i stałym elementem napięcia: kupi i zostawi czy jednak zwróci...
 

TomekOp

Member
Tak naprawdę to biorąc pod uwagę, że temat liczy 121 stron to niewiele się można dowiedzieć poza tym, co dziś strażak chciałby kupić i kiedy zwrócić.
Ale faktycznie trochę to wciąga - jak telenowela lekko głupawa ale z częstymi zwrotami akcji i stałym elementem napięcia: kupi i zostawi czy jednak zwróci...

Rozbawiłeś mnie :) Myśle jednak że Strażak jak jara się u żony wie co robić bez zastanowienia.
 
Ostatnia edycja:

Davide

Member
A tak na poważnie Strażak jak jakimś cudem oddadzą Tobie kasę to co planujesz kupić? Ja ostatnio zainteresowałem się taką firmą jak Loewe.Nie znam się ale myślę,że produkują bardzo dobre TV
 

hymmen

New member
Witam. Ja tak może z innej beczki. Jestem posiadaczem telewizora sony 55xd8599, czyli tego, który oddał Strażak. Kupiłem go w podobnym czasie w rtv euro agd, oczywiście na podobnych warunkach co kolega Strażak. Czytając ten temat odniosłem wrażenie, że zakup był nie trafiony a sam tv jest do d..y, nawet kontaktowałem się ze Strażakiem w sprawie zwrotu do sklepu. Przyczyną jest słaba, choć nie najgorsza czerń wieczorem i niewielki banding. Po za tym wad brak. Nawet byłem w sklepie i uwaga istniała możliwość wymiany na droższy model z dopłatą. Ale do setna. Na miejscu tak z ciekawości pooglądałem tylko samsungi 49ks7000, i 55ks7000 i odechciało mi się zwrotu. Bad piksele i odłażąca ramka. Jeden już nawet na ekspozycji podklejony taśmą dwustronną, która właśnie "puściła". Drugi pakowany do zwrotu... Szok. W obecnej ofercie sklepu nie znalazłem nic lepszego w podobnej cenie, 4700 zł. Chodzi mi tu o jakość wykonania, matrycę 100 hz, systemem android (kodi) i co najważniejsze z dobrym oddaniem kolorów i kątami (często oglądam tv z boku). Oczywiście jest też phillips, ale jednak to nie to. Mogę tylko stwierdzić, że dopłacając niewielką kasę i tak nic lepszego nie kupię, u mnie maks to 200-300 stówy. Po za tymi wadami jestem bardzo zadowolony z soniaka, przede wszystkim jakość wykonania, niezła szybkość działania systemu, u mnie android 6 ,oddanie kolorów, naprawdę piękny obraz przy świetle dziennym, a i w ciemnym do zaakceptowania. Nie uprawiam tu reklamy, ale uważam, że jest to najlepszy IPS obecnie dostępny na rynku i jak każdy tv ma swoje wady i zalety. Strażak życzę wytrwałość i powodzenia.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ustaw tv, nie wal kontrastu na 100 to bedziesz miał czerń... Jak oglądałem Grawitacje na netflixie to kosmos zlewał się z pasami na górze i dole, gdyby nie gwiazdy to bym niewiedział gdzie pas sie kończy.
Marudzenie na czarne a kontrast itp ust ns full :/
 

strazakp

Banned
Witam. Ja tak może z innej beczki. Jestem posiadaczem telewizora sony 55xd8599, czyli tego, który oddał Strażak. Kupiłem go w podobnym czasie w rtv euro agd, oczywiście na podobnych warunkach co kolega Strażak. Czytając ten temat odniosłem wrażenie, że zakup był nie trafiony a sam tv jest do d..y, nawet kontaktowałem się ze Strażakiem w sprawie zwrotu do sklepu. Przyczyną jest słaba, choć nie najgorsza czerń wieczorem i niewielki banding. Po za tym wad brak. Nawet byłem w sklepie i uwaga istniała możliwość wymiany na droższy model z dopłatą. Ale do setna. Na miejscu tak z ciekawości pooglądałem tylko samsungi 49ks7000, i 55ks7000 i odechciało mi się zwrotu. Bad piksele i odłażąca ramka. Jeden już nawet na ekspozycji podklejony taśmą dwustronną, która właśnie "puściła". Drugi pakowany do zwrotu... Szok. W obecnej ofercie sklepu nie znalazłem nic lepszego w podobnej cenie, 4700 zł. Chodzi mi tu o jakość wykonania, matrycę 100 hz, systemem android (kodi) i co najważniejsze z dobrym oddaniem kolorów i kątami (często oglądam tv z boku). Oczywiście jest też phillips, ale jednak to nie to. Mogę tylko stwierdzić, że dopłacając niewielką kasę i tak nic lepszego nie kupię, u mnie maks to 200-300 stówy. Po za tymi wadami jestem bardzo zadowolony z soniaka, przede wszystkim jakość wykonania, niezła szybkość działania systemu, u mnie android 6 ,oddanie kolorów, naprawdę piękny obraz przy świetle dziennym, a i w ciemnym do zaakceptowania. Nie uprawiam tu reklamy, ale uważam, że jest to najlepszy IPS obecnie dostępny na rynku i jak każdy tv ma swoje wady i zalety. Strażak życzę wytrwałość i powodzenia.
Ja nie uważam ze to zly tv a za taka kasę to ciężko o lepszy. Samsung odpada oczywiście.
To ze trafiłem na wadliwy egzemplarz to nie skreśla tego modelu w mojej ocenie. Oddalem do sklepu i czekam na rozwój wydarzeń. Nie mam cisnienia z braku tv bo mam drugi i dlatego cuerpliwie czekam odpowiedz i rwakcje sklepu. Zwroca tn nowy lub naprawiony i dalej będę sie cieszyl tym tv i oby juz bez usterek.
Tv sony nie jest nietrafiony i do dupy ;-) Nie trafiony jest mój egzemplarz i sklep w ktorym go kupowalem.

P.S. Gdybym.mial możliwość otrzymania zwrotu kasy to nie wiem czy nie poczekalbym na nowy model tcl x2
 
Ostatnia edycja:

marekdbr

New member
Szkoda że tyle trzeba czekac... :) sam czekam jak okaże się bubel to się wkur*** [emoji14]

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

strazakp

Banned
A ten tcl x2 i 55" to ile będzie kosztował w PL? Pytam teoretycznie bo sklep i tak kasy mi nie zwróci przecież. No chyba że po pierwszej naprawie znowu coś nawali to druga rękojmia może być zwrotem kasy ;-)
 

strazakp

Banned
Cena 55X2 już podawałem - poniżej 4999 zł z kalibracją
No chyba faktycznie podawalaes ;-) Cena dosyć dobra o ile TV w realu będzie tak dobry jak na papierze.
Ja natomiast (gdybym kupował jeszcze raz TV/dostał zwrot za swój wadliwy) teraz celowalbym już bardziej w większy TV tj 65" ale z takim budżetem to tylko na tzw dobry fullhd, 100Hz i VA...taki by mi pasował :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry