Kupiłem!!!! :-)

Status
Zamknięty.

strazakp

Banned
Powtórzę pytanie bo nie dostałem odpowiedzi: chodzi o odczyt zdjęć z dysku USB na TV. Jakoś u mnie nie widać zdjęć. Jest może jakaś aplikacja do tego?
Ogólnie to po podłączeniu dysk panuje na ekranie trochę haos z wyświetlanymi zawartością. Jest to pomieszane :-(
 
Ostatnia edycja:

Seizo

Active member
Bez reklam
Może musisz wybrać z menu opcję "zdjęcia" żeby wyświetlić takie pliki? Domyślnie możesz mieć ustawione na video czy muzykę i wtedy telewizor plików w innym formacie niż dla tego, który jest domyślnie ustawiony nie widzi. Tak jest np. u mnie.
 
Ostatnia edycja:

żona

Banned
Powtórzę pytanie bo nie dostałem odpowiedzi: chodzi o odczyt zdjęć z dysku USB na TV. Jakoś u mnie nie widać zdjęć. Jest może jakaś aplikacja do tego?
Ogólnie to po podłączeniu dysk panuje na ekranie trochę haos z wyświetlanymi zawartością. Jest to pomieszane :-(
Przeczytaj Instrukcje obsługi na stronie Panasonica. W pliku PDF, temat "Odtwarzanie mediów" strona od 152-156. Napisz czy działa:-D
http://panasonic.eu/downloads/pl_PL/popup.html
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Przeczytaj Instrukcje obsługi na stronie Panasonica. W pliku PDF, temat "Odtwarzanie mediów" strona od 152-156. Napisz czy działa:-D
Instrukcje obsBugi
Jutro sprawdze bo dziś jestem w pracy na służbie. Tym samym dziś dzień bez testowania TV ;-( Zamowilem sobie już klawiaturę bezprzewodowa z touch padem do TV by sprawniej i wygodniej wpisywać adresy www w szukaj w yt :)
 

Rafal7

Banned
Przecież podczas oglądania filmu na youtub na telefonie, naciskasz ikonkę tv i tv zaczyna odtwarzać ten sam film co na telefonie :)
 

strazakp

Banned
Tablet łączy się z TV i przekazuje sterowanie z yt na tv :)
Bawię się ustawieniami obrazu i jakios nie mogę wybrać odpowiedniego dla siebie i takiego by był uniwersalny pod NC+ i gry na XO. Macie jakieś sprawdzone ustawienia?
Na razie nie czytałem instrukcji ale po podłączeniu dysku wciskam ikonę zdjęcia i pokazują się kwadraciki z wykrzyknikiem a jak wejdę w to to jest napis że nie obslugiwqne
 

strazakp

Banned
juz są zdjęcia widoczne. Szkoda tylko że nie sa w folderach tylko rozsypane i jest bałagan a to juz spory problem.

Jakos nie moge dojsc do tego by filmy na YT były w 4K. Mam tylko w fullhd. Czy predkosc internetu ma na to wpływ?
 
Ostatnia edycja:

żona

Banned
Tablet łączy się z TV i przekazuje sterowanie z yt na tv :)
Bawię się ustawieniami obrazu i jakios nie mogę wybrać odpowiedniego dla siebie i takiego by był uniwersalny pod NC+ i gry na XO. Macie jakieś sprawdzone ustawienia?
Na razie nie czytałem instrukcji ale po podłączeniu dysku wciskam ikonę zdjęcia i pokazują się kwadraciki z wykrzyknikiem a jak wejdę w to to jest napis że nie obslugiwqne
Ja ustawiłem : tryb "prawdziwe kino" i "normalny" na podstawie tego: https://www.youtube.com/watch?v=N1BInFAksmM . Są tam 2 ustawienia, jedno po drugim, więc nie przegap zakończenia jednego i przejścia do nowego ustawienia. Tryb "ustawienia własne", ustawiłem wg. tego:
https://www.youtube.com/watch?v=CM8wZfdKEFQ . Na początku obraz po ustawieniach wydaje się przytłumiony, mało ostry, ale po czasie, gdy przełączę na nie ustawiane "kino", czy dynamiczny, to doceniam obecne ustawienia ;)
 

strazakp

Banned
Dzis sobie testuje z większą intensywnością. Jakos ciężko mi dobrać odpowiednie ustawienia obrazu tak by byl uniwersalny zarówno pod tv z nc+ jak i konsole XO. Cos tam ustwilem ale przy zmianie na inny kanał zawsze czegoś mi brakuje ;-) Ogólnie z jakości obrazu jestem zadowolony choc nie mam porównania z innym tv ale ABSOLUTNIE nie widzę problemu braku 100Hz.
Dzis mialem kilkoro gości i wszyscy byli zachwyceni moim nowym tv :)))

Na pewno minusem jest obsługa multimediów i zawartości dysku usb :-( Nie czyta wszystkiego, nie sortuje, zdjęcia wywala z folderów i jest bałagan.
 

strazakp

Banned
Ja ustawiłem : tryb "prawdziwe kino" i "normalny" na podstawie tego: https://www.youtube.com/watch?v=N1BInFAksmM . Są tam 2 ustawienia, jedno po drugim, więc nie przegap zakończenia jednego i przejścia do nowego ustawienia. Tryb "ustawienia własne", ustawiłem wg. tego:
https://www.youtube.com/watch?v=CM8wZfdKEFQ . Na początku obraz po ustawieniach wydaje się przytłumiony, mało ostry, ale po czasie, gdy przełączę na nie ustawiane "kino", czy dynamiczny, to doceniam obecne ustawienia ;)

Tez to zastosowalem i wybrałem drugie ustwienie prawdziwe kino z tym ze zmienilem Gama kolorów na Rec.709 bo Rec.2020 powoduje m.in to ze skora ludzka jest wręcz czerwona i ogólnie czerwień jest zbyt ostra nienaturalnie. To ustawienie chyba najbardziej mi pasuje.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja na swoim full hd mam jeden profil na wszystko w panasonicu różnie, zależy od kanału. Na ps4 głownie swoje uatawienia

Wpisz demo 4k w yt i bedziesz miał pod dostatkiem
 

strazakp

Banned
Będę jeszcze testowal i pewnie przed samym końcem możliwości zwrotu podejmę decyzje :)
Jak na razie przeszkadza mi troche otwieranie zawartości z usb a nie ukrywam ze oglądam fotki na tv wiec taki bałagan jaki jest tutaj to lekko przeszkadza. Zdjęcia powinny być w katalogach i wtedy łatwo cos znalezc. Owszem, mogę podlaczac dysk pod konsole xo ale przeciez to tv miał byc tez do tego a tak to musialbym odpalac równie konsole.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Ja wcale nie uważam że tv jest od tego. Zawsze możesz z laptopa na tv wrzucić albo z tel. Ściągnij też aplikacje panasonic na tel.
 

strazakp

Banned
Ja wcale nie uważam że tv jest od tego. Zawsze możesz z laptopa na tv wrzucić albo z tel. Ściągnij też aplikacje panasonic na tel.
Ok,ale to zawsze uruchomienie dodatkowego urządzenia...
Właśnie syn oglada bajki w fullhd i stwierdzam ze obraz jest faktycznie fajny i chyba udalo mi się go dobrze skalibrować :) Pewnie wyższe modele tv jak np Panas dx750 maja lepszy obraz ale ten mi wystarczy.
Spróbowałbym jeszcze sprawdzić sobie Sonego i zobaczyć czy oby nie jest lepszym tv dla mnie. Jezeli okazaloby sie ze sony jest gorszy i nie warty doplaty tych 800zl to zawsze mogę wrócić do Panasa ;-)
 

strazakp

Banned
Wchodze na yt, szukam filmu w nazwie z 4K, odpalam ten film, wchodze w opcje "statystyki dla nerdow" i pokazuje mi rozdzielczość fullhd 1920x1080. O co chodzi??? Sprawdzilem tak na kilku filmach.
Tak samo jest jak odpalam yt na Xbox one.
 
Ostatnia edycja:

Kadajo

New member
Bez reklam
Dlatego ze aplikacja YT na tv czy konsolach odtwarza filmiki tylko w FHD. Jeśli chcesz mieć 4k to tylko po podłączeniu PC do TV

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

ypel

New member
Dlatego ze aplikacja YT na tv czy konsolach odtwarza filmiki tylko w FHD. Jeśli chcesz mieć 4k to tylko po podłączeniu PC do TV

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


W przypadku modelu Sony, który interesował kolegę jest możliwość zmiany rozdzielczości przy aplikacji YT. Natywnie możesz wybrać 2160p
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Dlatego ze aplikacja YT na tv czy konsolach odtwarza filmiki tylko w FHD. Jeśli chcesz mieć 4k to tylko po podłączeniu PC do TV

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Co ty za pierdoły wypisujesz ?!

Ten panasonic jest w ogołe 4k ? Ja nie mam z tym problemów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry