Pierwszy w życiu "duży" tv - proszę o pomoc

SosinStgŁdz

New member
Dobra. Nie znalazłem alternatywy więc zamówiłem "50 6240,mam nadzieje że u Samsunga jest ten model bo od producenta musieli zamówić. Czekam do 14 dni roboczych i mam nadzieje,że będe zadowolony. Czy przed uzytkowaniem musze go jakoś poustawiać?
 

maniek530

Banned
Dobra. Nie znalazłem alternatywy więc zamówiłem "50 6240,mam nadzieje że u Samsunga jest ten model bo od producenta musieli zamówić. Czekam do 14 dni roboczych i mam nadzieje,że będe zadowolony. Czy przed uzytkowaniem musze go jakoś poustawiać?
Mam nadzieje ze bedziesz zadowolony - co do ustawien to wejdz na yt I wpisz : j6300 picture settings
 

SosinStgŁdz

New member
Kazdy tv bedzie kiepsko wyswietlal sd - ja staram sie wogole.tych kanalow nie ogladac:wink:

Ale kiepsko w odniesieniu do jakości HD czy kiepsko tak,że nie będzie się dało oglądać z odległości 3m?
Bo jak będe musiał jeszcze zaopatrzyć się w jakąś cyfre do tego to już wgl będe miał przeje... w domu przez miesiąc:D
 
Ostatnia edycja:

Malix7

Member
Z tego co zrozumiałem na początku to oglądałeś do tej pory sygnał analogowy jak tak to nawet kanały nie w hd będą lepiej wyglądały na naziemnej cyfrowej, tylko wielkość dużo większa i więcej niedoskonałości widać.
 

memento_

New member
szkoda, że nie pochyliłeś się nad SONY W755C lub 809C są to zdecydowanie lepsze modele, cena trochę większa ale idzie to w parze z jakością :)

tak jak powiedziałem wcześniej kto jak co woli :)

Niech się dobrze tylko sprawuje.
 

SosinStgŁdz

New member
Sprawdź czy nie ma świecących pikseli i czy nie ma odcisków palców na matrycy ?

Z powodów niezaleznych ode mnie tv dowioza mi jutro,jak juz przykręcą tą podstawe i postawią w wyznaczonym miejscu i okaże się,że np są ślady paluchów na matrycy to co? Mam im powiedzieć,żeby czyścili czy co?
 

RHJG

New member
Bez reklam
Chodzi o to,że jak są ślady to mógł być już używany,lub pokazywany w sklepie klientowi ?.Wtedy niech czyszczą jak potrafią,wilgotną szmatką delikatnie,worek mają zdejmować na końcu jak postawią TV na miejscu.
 
Do góry