Pierwszy w życiu "duży" tv - proszę o pomoc

memento_

New member
Ja tam mam kodi na kompie i nie widzę tej masy filmów w bdb jakości :)

co jeszcze Nam powiesz ciekawego, że łazienka jest zamknięta :D a może, że podłoże też było złe
a że cena za duża a że piracimy, co jeszcze ? :D

odnośnie jakości, oczywiście bluraya to nie zastąpi ale czy aż tak słabo ?

nie sądze :)
 

Attachments

  • IMG_20170117_182803908-min.jpg
    IMG_20170117_182803908-min.jpg
    525,6 KB · Wyś: 49
Ostatnia edycja:

Malix7

Member
A ty co się tak spinasz? Ja o piraceniu nic nie pisałem. Nie pisałem że tam nie ma, tylko że ja nie mam! Chyba że masz jakieś konta premium wykupione, jeśli to darmowe to podziel się z innymi co i jak zainstalować a nie się spinasz!
Widocznie ja nie umiem kodi tak skonfigurować i zainstalować odpowiednich wtyczek żeby mieć takie filmy.


P.S
Jeśli próbujesz mnie sprowokować swoimi postami to nawet nie próbuj, dla mnie forum jest od wymieniania się swoją wiedzą i spostrzeżeniami a nie do personalnych ataków.
Miłego wieczoru.
 
Ostatnia edycja:

memento_

New member
Tak płacę abonament KODI PREMIUM 10000 zł rocznie :) Przepraszam ale nie obraź się za to co napiszę myślałem, że prowadzę rozmowę z człowiekiem, który przynajmniej ma świadomość co pisze,że przynamniej ma minimum wiedzy co, jak gdzie, itp. Nikt Ciebie nie atakuje, sam dajesz się wbić w narożnik :) Zaczynasz dyskusje czepiając się o input lag, po czym chwytasz się kolejnej kontry pozbawionej argumnetu i wbijasz szpileczke odnośnie jakości na KODIM wiedząc, że nie masz o tym pojęcia, a artykułów o tym jakie cuda potrafi ten program zdziałać są "miliardy" wystarczy użyć wujka G. Wybacz zakończe z Tobą dyskusję już na tym etapie bo nie ma najmniejszego sensu. Bardziej mi szkoda kolegi, który poprosił o radę więc chciałem żeby spojrzał z profilaktycznego pkt widzenia jak działa KODI i jakie możiowości ma android + TV z fajnym lagiem za przystępną cene. Później ludzie doradzają na zasadzie "bierz Pan bedzie Pan zadowolony" i na koniec wychodzą klopsy jak z PHILIPSEM :)

Pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru.
 

Malix7

Member
Po pierwsze ja się nie czepiałem input laga tylko napisałem swoją opinie na która odpowiedziałeś że piszę głupoty.
Po drugie jak człowiek nie siedzi w tym, to co jemu da kodi jak nie będzie umiał tego skonfigurować, ok fajny dodatek ale nie najważniejszy moim zdaniem, i masz rację nie znam się na kodi bo nie muszę się znać.
Po trzecie budżet kolegi który założył temat to było 2k, na tv który i tak już przekroczyliśmy, w tej kasie nie kupi super tv ale można coś rozsądnego wybrać.
Po za tym nie znalazłem żadnego modelu tv który byś jemu polecił jako alternatywę, i żeby była jasność ja nie twierdzę że ten Samsung jest najlepszy ale w stosunku jakości do ceny odpowiedni. Swoją drogą Sony też dobre modele ale już trochę droższe.
Po czwarte jak rozumiem śmiejesz się z tego co napisałem że konto premium w kodi, nie wiem jak to działa ale tam jest coś na podobnej zasadzie.
I nie spamuje już!
 
Ostatnia edycja:

agricola

New member
Android to przecież nie tylko KODI. Netflix, w wersji specjalnej na Android TV też jest, a abonament można powiedzieć całkiem rozsądny. Tym bardziej, że firma się stara i katalog filmów czy seriali do obejrzenia na rynek polski regularnie się powiększa. Fakt faktem filmy na nośnikach są zdecydowanie zbyt drogie.
 

SosinStgŁdz

New member
Okazało się,że nie ma na miejscu 50" 6240
Zatem proszę o inną propozycje do 2500zł
Może być 48" ale mniejszy już nie.
Po wizycie w sklepie nawet nad mniejszym się nie zastanawiam :p
 

maniek530

Banned
Panasonic 50DS630e . Bardzo dobry model.
Jak za.te pieniadze ale I tak wolalbym chyba 50j6240 - lepszy smart i chyba lepsza czern - Panas wizulnie.lepszy (srebrna.cienka.ramka) - mam do czynie nia z obydwoma Samsung w domu (60") a Panas u szwagra i lekka roznica na korzysc Samsunga jest - to moja.opnia choc nie neguje ze Panas to zly tv
 

WuMike

New member
Bez reklam
Co to znaczy chyba lepsza czerń? Widziałeś, czy tylko tak sobie piszesz? Zdecydowanie lepszy, choćby do sportu jest 50DS630, bo ma panel 120Hz. Naprawdę, nie trzeba wiele, wystarczą Google. To Samsung będzie smużył. Smart - Ok, tutaj wygra Koreańczyk. Dalej nie mogę pojąć, że ludzie kupują tv dla bajerow, a nie jakości obrazu i jakości wykonania choćby. Cóż, dobrze, że jest wybór.
 
Ostatnia edycja:

maniek530

Banned
Co to znaczy chyba lepsza czerń? Widziałeś, czy tylko tak sobie piszesz? Zdecydowanie lepszy, choćby do sportu jest 50DS630, bo ma panel 120Hz. Naprawdę, nie trzeba wiele, wystarczą Google. To Samsung będzie smużył. Smart - Ok, tutaj wygra Koreańczyk. Dalej nie mogę pojąć, że ludzie kupują tv dla bajerow, a nie jakości obrazu i jakości wykonania choćby. Cóż, dobrze, że jest wybór.
Tak.ja widzialem.obydwa na zywo a Ty.widziales ? Trzeba miec 2 tv obok siebie na tym samym materiale i, wtych samych.warunkach - mam 60j w domu a 50ds u szwagra wiec 2 miejsca,oswietlenia.I.materialy.Panas wyglada gorzej I tyle - moze inaczej skonfigurowane opcje choc staralem.sie, cos poustawiac.

"Samsung bedzie smuzyl" , skad to stwierdzenie z domyslow ? Zapraszam na odbior do mnie to sie zdziwisz - nic nie smuzy no chyba ze musze udac sie do okulisty ????
Tyle w temacie
Ps. Samsung tez ma panel 120hz
 
Ostatnia edycja:
Do góry