"Przystawka" do TV pod NETFLIXA

Salah Ad-Din

New member
mam pytanko odnośnie tego jakiego "malutkiego" kompa podłączyć do TV bez WIFI/RJ45. Chcę tacie dać jedno konto NETFLIXA aby mógł sobie oglądać filmy ,ale on ma starszego Samsunga LE46B551.

co polecacie ?
 

Boryxs

New member
ale Twoj tata mawifi tylko tv nie ma?
jesli tak to kup chromecasta 2.

Ja tez mam starego LG i mam chromecasta 2 i w zasadzie masz smart tv, nawet dla mnie lepsze od smart tv.
 

Damaranus

New member
TV BOX Android wpisz sobie na Allegro i masz masę urządzeń do podłączenia pod telewizor za pomocą kabla HDMI. Podpinasz sieć czy to przez WiFi czy przez kabel do BOX a tego do telewizora i tyle. Na Boxie konfigurujesz mu Kodi i Netflixa i śmiga. W czym problem?

Chromecasty itp. są ok, ale uzależniasz się od kompa.
 

Graffy

New member
Testowałeś ? Pod koniec roku szukałem urządzenia do Netflix-a.
Ponoć żaden z tych boxów przez brak certyfikacji Netflix-a nie wyświetli więcej niż 720p.
Nie jest to problem sprzętowy tylko ograniczenie apki w Androidzie.
Jeśli źle doczytałem to proszę mnie poprawić.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Chromecasty itp. są ok, ale uzależniasz się od kompa.

A po co komp do takiego Google Chromcasta?
Podłączasz pod tv czy ampli, a włączasz co chcesz smartfonem.
Już chyba prościej się nie da. Korzystam codziennie.
Obsługuje też 4k (przy nowszej wersji chromecasta)
 
Ostatnia edycja:

wucash

Active member
Bez reklam
Jeśli nie ma smartfone to pozostaje chiński box.
Ja kupiłem rodzicom na allegro za 150 zł właśnie - T95N S905X ANDROID 6.0 1GB/8GB.
Netflix działa bez problemu, jeśli nawet jest to 720p (nie sprawdzałem) dla moich rodziców w zupełności wystarczy. :cool:
 

rafmik

Member
A jest jakaś szansa, na sprawdzenie w jakiej jakości jest stream Netflixa?
Bo 720p to trochę słabo na dzisiejsze czasy :(
 

rafmik

Member
Jeżeli ma być "przystawka" + FHD + obsługa pilotem to AppleTv lub Roku
Rodzicom pod Netflixa kupiłem :
https://www.amazon.co.uk/Roku-Strea...UTF8&qid=1487454745&sr=8-3&keywords=roku&th=1

prosto i elegancko :)


Dzięki za info. Właśnie wczoraj wieczorem poczytałem o tych certyfikacjach Google, które ograniczają dostępność streamingu FHD i 4K na TV Boxach.

Ten Roku 2 to jest normalny Android TV, czy jakaś mocna przeróbka? Jak to będzie działać w polskich realiach? W sensie czy działają na tym polskie VOD, Kodi. Jak działa DLNA?
 
Ostatnia edycja:
Do góry