55-60 pod PS4

DzikiD

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 26m2.
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-2.5m.
3.Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-4.
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost, czasem niewielki kąt (<45)
6.Jak słońce świeci w pokoju? Okno na tej samej stronie co TV oddalone przynajmniej o 1m od krawędzi szafki
7.Jaki masz obecnie telewizor? Monitor komputerowy 27" podłączony do dekodera
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? Dobry obraz pod konsolę. 100Hz, niski input lag
9.Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? kablówka cyfrowa, konsola
10.Jakie urządzenia? Dekoder Orange lub Multimedia + PS4
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-4h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Obojętne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Głównie gry, filmy, seriale w sd czasem hd
14.Czy zamierzasz serfować po internecie? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry? - jeśli tak to ile % dziennie? głównie gry + czasem seriale(70%/30%)
16.Preferencje co do marki? brak
17.Preferencje co do wielkości? 55-60"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach? W marketach praktycznie każdy dla mnie gra w porządku, być może denerwowałby mnie clouding, o ile byłby jakiś zauważalny
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczory
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3500zł, absolutne maksimum to 4000zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D?- jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? Nie

Cześć,
Byłem już praktycznie zdecydowany na 55PUS6561 ale na forum widziałem całkiem sporo negatywnych opini o tym, że clouding i banding spory. Bardzo podoba mi się ambilight i do tego obraz wydaję mi sie w porządku, ale sam już nie wiem. Generalnie nigdzie nie widzę żadnych sensownych alternatyw dla tego TV w tej cenie, a nie chcę płacić więcej, bo pewnie za 5-6 lat i tak wymienię ten TV.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli zakup na 3 lata to możesz sięgać po Sony 55W809 za 3999 zł z kalibracją gratis.
Jeśli zakup na dłużej to minimum masz Philipsa 55PUS7101 za 3999 zł
Kalibracja gratis.

Na inne modele o tych parametrach - kasy nie wystarczy. Musiałbyś dozbierać 1,5-2 tyś zł .
Masz na dołożenie ?
 
Do góry