LCD do 43`` do 5tys. zł.

Socrates

New member
Witam wszystkich,
Mój starszy Philips serii 9000 właśnie dokończył żywota i przyszło mi się zmierzyć z kupnem nowego LCD. Problem w tym że wypadłem z obiegu i jestem na etapie poznawania nowych technologii. A LCD muszę kupić w miarę szybko.
Mam wielką prośbę, czy w takich małych rozmiarach do 43`` kupię dobry TV z wyższej półki? Budżet to max 5 tys. zł. Zwróciłem uwagę na Sony 43`` KD-XD8305 i KD-43XD8005. Do Samsungów trochę mam uprzedzenie.
Zależy mi przede wszystkim oprócz jakości obrazu na płynności ruchu i dźwięku. Nie przewiduję podłączania dodatkowych głośników. W starym Philipsie dźwięk był bardzo dobry.
Niedawno rodzice kupili Philipsa 40`` serii chyba 5000 lub 6000 i powiem szczerze że słabo to wygląda.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale większy np 50" - Ci nie wchodzi ?
Bo tam dostaniesz zdecydowanie lepsze modele i mieszczące się w klasie cenowej .
Jaką masz odległość od ekranu ?
Jaki sygnał i z czego ?
 

Socrates

New member
Do ekranu mam jakieś 2,5-3m ale rzecz w tym że większy TV nie zmieści się na stoliku (szerokość 100cm). Reszta pokoju to sprzęt audio. Powieszenie też nie wchodzi w grę. Wiem że w większych jest większy wybór ale muszę kupić coś dobrego w tym rozmiarze.
Sygnał cyfrowy mam z kablówki Multimedii.
Proszę o jakieś pomysły bo kompletnie jestem w zaułku. Dwa dni siedzę w necie i tylko zgłupiałem.
Pozdrawiam
 
Do góry