Android TV - minął ponad rok, co dalej?

Status
Zamknięty.

rl0infeck

New member
W panasonicu miałeś bardziej żywe kolory i jest jaśniejszy . Jeśli to ci nie przeszkadza to Sony będzie Oki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Damaranus

New member
https://www.youtube.com/watch?v=1YIk5wqNI_A&feature=youtu.be

Gdyby kogoś interesowało, 20 aplikacji do przeglądania wiadomości ze świata i z kraju. 2 dostępne w Google Play telewizora, reszta z plików .apk. Poza tymi dostępnymi w GPTV, cała reszta bezurzyteczna.

Zestawienie pojawiło się przy okazji pytania jednego z użytkowników o aplikację, które będzie wyświetlała wiadomości w rekomendacjach. Tylko jedna, 360 News dała radę.

Przypomnę także że aplikacja Wiadomości i pogoda (od Google, z .apk) działa także jako wygaszacz ekranu dzięki czemu możemy wyświetlać wiadomości, pogodę i zegar.

Materiał jest długi i nudny więc zajrzyjcie do opisu. Pozdrawiam.
 

kerek

New member
Panowie - jak tam Android 6 na Soniakach? Jestem dosłownie na kupnie 43W755C i chciałbym poznać Wasze opinie :)

pozdrawiam,
Krzysiek
 

kerek

New member
Ah! Dzięki. Właśnie znalazłem informacje, że aktualizacje zostały wstrzymane.

ww.youtube.com/watch?v=JWCrAqKd7rs
 

Qkisek

New member
Ja zrobilem aktualizacje i wszystko pięknie sie zainstalowało
Zauwazylem popawe wydajnosci, aplikacje szybciej sie laduja nic się nie zacina
Ogolnie uzywam youtuba ktory bardzo dobrze chodzi i świetnie działa w nim wyszukiwanie głosowe
Netlix - ale to wiadomo bylo ze bedzie dobrze :)
I archos video , ktory jak dla mnie jest najleosza aplikacja donogladania filmow z serwera :)



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro
 

Damaranus

New member
Szanowni, w końcu udało się. Przedstawiam najnowszy film dla każdego, kto jeszcze nie miał okazji pobawić się z AndroidTV, nie chce lub dopiero co przytargał telewizor z salonu. Oto lista 11 aplikacji, które powinny znaleźć się na Waszych telewizorach:

https://www.youtube.com/watch?v=U74dWzIMsKs

Wszystkie informacje w opisie do filmu. Pozdrawiam i zapraszam do komentowania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry