Krótkie pytanie o TV 4K

wojan81

New member
Witam

Mam możliwość nabycia drogą kupna w jednym z oddziałów znanej wszystkim miłośnikom przebojów polskich wokalistek sieci sklepów RTV telewizora LG 65UH6507 w cenie 5999 zł z dodatkowym pilotem magic gratis.

Powiedzmy, że cena mi odpowiada jak również to jak świeci w sklepie (HDR PRO). Nie chcę mniejszego ani zakrzywionego (jakkolwiek to brzmi :shock:) Full HD również odpada, bo już posiadam takowy (Philips 52PFL7404) i jest trochę za mały do nowego salonu.

Moje pytanie brzmi czy w tym lub zbliżonym budżecie warto w ogóle rozglądać się za czymś ciekawszym? Zależy mi głównie na ładnym, wyrazistym obrazie, żywych kolorach itd. Oglądane będą głównie filmy i koncerty z nc+ i blu-ray (70%) oraz sport (30%), może czasami jakieś gry z PS4.

Pozdrawiam
W
 

wojan81

New member
Ale to model 50 Hz. Do sportu to nie bardzo...
A ile masz max kasy ?

W każdej specyfikacji (również na stronie producenta) podają że 100 Hz, chyba że to jakaś marketingowa ściema.

Powiedzmy, że w tej chwili nie chciałbym przekroczyć tego budżetu, ale jeśli do 1000 zł będzie to przeskok jak z łady do lexusa, to będę się zastanawiał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Model ma natywne 50Hz, a 100Hz to wartość marketingowa.
To najtańszy model 100Hz i 4k - masz Philipsa 65PUS6521 za 7199 zł z kalibracją gratis.
 

wojan81

New member
A jak brak HDR (dostępnego już np. w 65PUS7601) ma się do jakości obrazu? Czy warto za to płacić? Pytam hipotetycznie, bo może warto poczekać aż nowy model potanieje.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Warto jest dopłacić, chociaż akurat 65PUS7601 wysoką jasnością nie grzeszy, ale i tak będzie znacznie lepiej, niż w modelu 6521.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obydwa modele dają sobie radę.
Czas zawsze działa na Twoją korzyść, więc zależy kiedy musi być zamknięta transakcja.
 
Do góry