TV Full HD 40-43" do 2500zł

czejen

New member
Witam. Jaki dobry TV byście polecili do około 2500zł ?
Wymagania: 40-43", matryca VA, 120Hz, koniecznie niski input lag, smart/android tv, tuner DVB, WI-FI, możliwość nagrywania na dysk zewnętrzny, poprawnie działający android, co najmniej 2 złącza HDMI, 1 DVI, USB. Bardzo dobrej lub chociaż dobrej jakości dźwięk. 3D mile widziane ale niekonieczne.
Ambilight tylko Philipsy ?
Przeznaczenie: TV, SPORT, film 33%, gry 33%, www 33%. TV raczej będzie wisiał na ścianie. Dzienny czas użytkowania 6-8h.
 

czejen

New member
TV OK, ale ja potrzebuję Full HD a ten Philips jest UHD. W przypadku gier mój PC nie uciągnie takiej rozdzielczości.
 

omot

Member
Gre puszczasz na FullHD, a telewizor powinien skalować do 4K.
Niech ktos potwierdzi ;-), ewentualnie naprwoadzi kolege jak
to ustawic. Genealnie wiekszosc tv 4k skaluje obraz czy to z konsoli (Ps3)
czy z tunera satelitarnego. Kanalow 4k za wiele nie ma.
 

czejen

New member
Tak mam zaprojektowany pokój że TV oglądam z 2m, w przypadku 42" za bardzo różnicy nie zauważę między Full HD a Ultra. Jedynie grając w gry mam możliwość usiąść bliżej. Optymalnym rozwiązaniem byłoby 50-55" ale to zdecydowanie przekracza mój budżet. Rozwiązaniem jeszcze może być zakupienie uchwytu pod TV z regulacją wysięgu o te 0,5-0,7m.
Co myślicie o taki rozwiązaniu ? Kable mogą trochę ograniczać ruch.
Albo poczekać, może po nowym roku ceny pójdą jeszcze w dół i wtedy kupić tv o większej przekątnej.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
I tu przy grach masz mega różnice !
A ponieważ masz duże wymagania to 33% na każdy segment zabezpiecza Philips 43pUS6501- 4K, 100Hz, HDR, VP9.
 
Do góry