Tv 32" z matryca natywna 100Hz

shavo83

New member
Witam,do końca tego roku zamierzam kupić tv 32" obojętne jaka marka,aczkolwiek najbardziej znane mile widziane :) czyli panasonic,samsung,sony,lg. Tv musi mieć matrycę natywna 100Hz. A służył będzie głównie do filmów z pena,kanały dvb-t,SD czasami przeglądarka oraz gry. Ważną rolę pełnić ma też dobra jakość kanałów SD. Dlatego tez potrzebuje waszej pomocy w wyborze odpowiedniego telewizora. Cena jaka mogę przeznaczyć na tv to ok 1800zł.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten jest 100Hz inne nowe modele mają tylko 50Hz.
Chyba, że masz na Loewe 32" 3500 zł ten ma 100Hz.
 

shavo83

New member
Kurde 40" trochę duży,z tą odległością od tv trochę przesadziłem,jest ona raczej mniejsza. A jeśli zdecydował bym się na 40" to jakie modele jeszcze mają matrycę 100Hz i który wybór będzie najlepszy jeśli chodzi o marki?
 
Ostatnia edycja:

shavo83

New member
No ten lg nieźle wypada ale to już ponad 40 cali sprzęt. A co byłoby lepszym wyborem samsung 40" typowany przez kikiego czy ten lg?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Tu szału też nie będzie - ale są fajne modele 100Hz :
- Samsung 40J6200
- Philips 40PFT6510
 
Ostatnia edycja:

shavo83

New member
Philips za drogi,i nie mam przekonania do tej marki. Oglądałem parę razy tv Philipsa pod kątem jakości obrazu i wypadał słabiej od konkurencji. Samsung fajny ale raczej nie wcisne 40" w tak mały pokój,obawiam się też ze za blisko tv będą moje gały.

Możecie mi w takim razie powiedzieć czy wogole w tym roku wyjdą jeszcze jakieś nowości tv czy dopiero nowy rok?
 
Ostatnia edycja:

Dubek

Member
Bez reklam
Ale czego się boisz przy TV ponad 40"? Kupisz i zobaczysz że za dwa tygodnie będziesz żałował że nie wziąłeś większego, sam siedzę 1,5 metra od TV i 43 to za mało po jakimś czasie.
 

shavo83

New member
Dubek może i masz rację,kwestia przyzwyczajenia może to być. Propo tego tv to tez juz prawie wyprzedane zostały. A ostatniej sztuki brał nie będę.

Czy coś nowego jeszcze w tym roku wyjdzie?
 

shavo83

New member
Może mi ktoś wyjaśnić czym różnią się te modele poza minimalna cena i czy wszystkie mają matrycę natywna 100Hz ?
Samsung UE40J6240, Samsung UE40J6200, Samsung UE40h6400
 
Do góry