Strona główna Ostatnie testy Nasze Zestawy Kanały 4K Próbki HD Forum
Rejestracja Regulamin Kalendarz Szukaj Dzisiejsze posty Zaznacz wszystkie fora jako przeczytane

LCDJaki LCD, dla kogo, za ile ...

Wróć HDforum > Video > LCD > Samsung - seria Ks i pomoc w wyborze
Odpowiedz

Wspiera forum

Meldunek: Nov 2015
30-08-2016, 05:31
Domyślnie

Cytat:
Napisał lemon 1971 Zobacz post
akurat problem z odstajaca obudowa jest tylko w modelu ks 7000 a gosciu jest zainteresowany modelem 7500
Ludzie narzekają tutaj na odstajaca obudowę nawet w KS800

Cytat:
Napisał Salah Ad-Din Zobacz post
a co bardziej polecacie 65ks7000 czy 65ju7000 lub :
- Philips 65PUS7101
- Philips 65PUS7120
- Sony KDL-65W855C 5 lat gwarancji
- LG 65UH7507
- SONY KD-65XD8599
- LG 65UF850V
Moim zdaniem KS7000 tylko sprawdz matryce pod kątem bad pixeli.
Odpowiedź z Cytatem
Seizo jest offline
reklama

Meldunek: Feb 2005

Junior Member

Meldunek: Aug 2016
30-08-2016, 08:40
Domyślnie

Cytat:
Napisał lemon 1971 Zobacz post
masz kolego calkowita racje
Dzięki wielkie Panowie za wszelkie odpowiedzi i pomoc! Byłem wczoraj w Saturnie, miałem okazję zobaczyć w akcji KS7500, niestety tylko w wersji 49", 55 calowej nie było na wystawie.
Wrażenia po prostu niesamowite, obraz, barwy po prostu fenomenalne.
A oczywiście, że fetyszyści (a.k.a "Specjaliści" przez duże S) zawsze znajdą jakieś wady i będą narzekać, nie mniej jednak jak dla mnie, telewizor spełnia wszystkie wymogi, które miałem. Byle do października, bo właśnie wtedy planuję zakup
Odpowiedź z Cytatem
BreakingBad jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Jul 2008
30-08-2016, 08:46
Domyślnie

Miałeś swój materiał na testy czy demo sklepu? Ja bym Jeszce raz rozważał większy płaski niż mniejszy zakrzywiony. ☺
Odpowiedź z Cytatem
slawko_23 jest offline
reklama

Junior Member

Meldunek: Aug 2016
30-08-2016, 09:44
Domyślnie

Cytat:
Napisał slawko_23 Zobacz post
Miałeś swój materiał na testy czy demo sklepu? Ja bym Jeszce raz rozważał większy płaski niż mniejszy zakrzywiony. ☺
Niestety tylko sklepowe demo. Wiem, że nie są one jakoś bardzo wiarygodne, nie mniej jednak moje wrażenia popierały youtubowe filmiki z testów, na których obraz z 'normalnego' materiału wyglądał równie dobrze - a może nawet i lepiej.

Większego telewizora, niż 55 cali zdecydowanie nie potrzebuję, bo będzie on już dla mnie po prostu zbyt duży. Od kilku dobrych lat jedyny ekran który widzę, to ten 15 calowy w laptopie, lub 21 calowy, dosyć stary monitor do konsoli, także ten KS7500 w wersji 55 calowej będzie dla mnie i tak mega szokiem i przepaścią, jeśli chodzi o różnicę
Odpowiedź z Cytatem
BreakingBad jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Nov 2015
30-08-2016, 10:16
Domyślnie

Cytat:
Napisał BreakingBad Zobacz post
Niestety tylko sklepowe demo.
Sklepowe demo prezentuje się bardzo dobrze nawet na najtańszych budżetowych telewizorach UHD bo do tego celu zostało to zaprojektowane. W domu takich treści nie będziesz oglądał więc zgraj swój testowy materiał (SD, HD, FHD) na pena i wybierz się ponownie do tego sklepu.
Odpowiedź z Cytatem
Seizo jest offline
Wspiera forum

Meldunek: Jul 2007
30-08-2016, 18:48
Domyślnie

Cytat:
Napisał Seizo Zobacz post
Sklepowe demo prezentuje się bardzo dobrze nawet na najtańszych budżetowych telewizorach UHD bo do tego celu zostało to zaprojektowane. W domu takich treści nie będziesz oglądał więc zgraj swój testowy materiał (SD, HD, FHD) na pena i wybierz się ponownie do tego sklepu.
A po co ma iść ponownie do sklepu, skoro sam wie najlepiej??? Napiszesz, że na kanałach SD i HD chodzi średnio czy że wokół małych białych obiektów na czarnym tle widać jasną poświatę, to Ci odpisze, że jesteś "super specjalistą", czyli że szukasz dziury w całym Niech słucha dalej osób sprzedających RTV i niech dalej kieruje się demkami UHD dostępnymi na sklepach i filmikami 4k z Youtube. Skoro mu TV pasuje, to niech bierze, w końcu to Jemu TV ma się podobać
Odpowiedź z Cytatem
rafcio76r jest offline
Klub HDTV.com.pl

Meldunek: Dec 2008
30-08-2016, 19:08
Domyślnie

no i właśnie, pochodziłem dziś po mediaexpert, rtvagd, neonetach i moę powiedzieć że na tych ich demkach żaden ale to żaden TV nie zrobił na mnie wrażenia nawet te za 10 tys zł. :/ mój stary ***************ung LE46A656A gdy włącze demo samsunga i ustawie kolory i kontrast, podświetlenie zabija to co tam widziałem. Mam teraz mętlik w głowie bo na żadnym czerń nie była wcale taka czarna :/

nie było tego nad czym się zastanawiam PUS7101 , ju7000 ,ale nie wiem czy mnie one zadowolą :/ inna sprawa źródło sygnału.

Skąd mogę ściągnąć na pena dema do testowania TV jak pojadę do mediamarktu bo ponoć tam mają najlepsze stoisko do philipsa. Chcę zobaczyć na dobrym sygnale te TV a zwłaszcza PUS7101 do którego kiki mnie namawia i mówi że znacznie lepszy niz ju7000

Ostatnio edytowane przez Salah Ad-Din ; 30-08-2016 o 19:11
Odpowiedź z Cytatem
Salah Ad-Din jest offline
reklama

Odpowiedz

Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Przeszukaj ten temat:

Zaawansowane wyszukiwanie

Zasady postowania