Tv smart 42-50" do 2000

kilgor

New member
Witam wszystkich. Szukam telewizora do 2000 zl. Oczywiscie w gre wchodzi +/- 300zl. Wole doplacic do lepszego sprzetu niz potem zalowac.

Co mnie interesuje:
- ilosc cali w przedziale 42-50
- najlepiej jakby chodzil w miare szybko smart
- nie musi miec funkcji 3d
- najlepiej 100hz
- fajnym dodatkiem bylby pilot "magic"

Czytalem duzo i stawiam na dwa modele:
- samsung h6400
- lg LF652V

Jak ma sie va do ips? Zamierzam w przyszlosci podlaczyc ps4 wiec fajnie by bylo gdyby mial niski input lag.

Moze macie jakies inne propozycje? Chetnie wyslucham :)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten Philips zrobi na Tobie najlepsze wrażenie, ale raczej nie jest już dostępny.
Za niewielką dopłatą masz Philipsa 4K i 100Hz w postaci modelu 49PUS6561 i to z kalibracją profesjonalną.
 

kilgor

New member
Nie myslalem o tv z 4k. Wystarczyloby mi fhd. Gdzies czytalem ze lepiej jest wziac mocniejszy fhd niz slabszy 4k. Czy ten philips z 4k bedzie na pewno lepszym wyborem niz poprzednie podane w tym watku?
 

kilgor

New member
Od kilku dni czytam owe forum jak i komentarze o telewizorach PFH6550, h6400 oraz lf652v i juz nie wiem ktory mam wybrac... Z jednej strony przyciaga mnie ambilight w philipsie ale boje sie tego androida... Najbardziej podoba mi sie samsung h6400 ale czy czesto trafia sie problem z kurzem osiadajacym na matrycy? Do lg specjalnie mnie nie ciagnie bo pracowalem kiedys przy nakladaniu komponentow na plytki telewizyjne dla tv lg i zle mi sie to kojarzy :D
Malsymalnie jestem w stanie wydac 2500 i nie chcialbym potem zalowac ze wzialem ten a nie ten model...
 
Do góry