Telewizor - pytanie

Gignac

New member
Witam.

Mam pytanie pod koniec roku sie przeprowadzam do nowego miszkania i bede wymieniaL tv na wiekszy.

Interesuja mnie 3 modele takie jak :

Sony KDL65W855C
Samsung ue65h6400
Samsung ue60j6200

Czy te modele wg beda jeszcze dostpene pod koniec roku ? Oczywisice chodzi mi o nowe a nie jakies poserwisowe czy os w tym stylu.

Czy warto kupowac jeszcze full hd ? Czy kupowac juz cos w uhd ?

Telewizor gLownie do grania na ps4 i ogldania filmow z okolo 3 metrOw


z gory dziekuje za odp pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie będą dostępne. Nie są produkowane kilka miesięcy i już się kończą.
Wybrałbym Sony 65W855.
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę z kalibracją gratis.
 

Gignac

New member
Nie będą dostępne. Nie są produkowane kilka miesięcy i już się kończą.
Wybrałbym Sony 65W855.
Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę z kalibracją gratis.

Kiki to mówisz ze nic nie będzie już ? Bo ja tak okolice listopada - grudnia chciałem zakupić teraz niestety mam wydatki :/. Będą wg jakieś inne tetlwizory full hd dostępne w taki rozmiarach inne modele czy coś ? Bo nie wiem czy warto uhd kupować. Brak matarialow i wg jak narazie.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Jak wcześniej zachwalałem H6400 tak teraz odradzam. Nie bierz tego TV. Po roku pojawiła mi się plama z kurzu w prawym górnym rogu ekranu. Kupowałem go z ostatków produkcji, który rzekomo miał być uszczelniony, a była to zwykła ściema.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do grudnia jeszcze daleko.
Czas działa na Twoją korzyść.
Ja bym odpuścił teraz zakup.
 

Duch87

New member
Bez reklam
W grudniu będzie mnóstwo promocji w sieciówkach ze wzgledu na święta i wyprzedaże. Może uda Ci sie znaleźć jeszcze nowe Philipsy.
 

Gignac

New member
To rozumiem ze na przyszły rok już nie dostane pożądanego full hd ?
Samsung ue65 h64 00 , Samsung ue60j 200 i Sony Kdl65 W855C nie będą już dostępne ? A jak będą dostępne gdzieś jakims cudem to pewnie będzie z nim coś nie tak ? Bo na 4k żal wydawać teraz tyle kasy moim zdaniem.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Samsunga UE65H6400 to sobie odpuść bo kurz dostaje się pod matrycę niestety. Poza tym jest to świetny tv.
 
Do góry