Który telewizor kupić: LG LED 42LF652V czy SHARP LED LC-43SFE7332E

Rav-X

New member
Witam.

Tak jak w tytule, który z tych dwóch telewizorów bardziej opłaca się kupić LG LED 42LF652V czy SHARP LED LC-43SFE7332E?

Który z tych telewizorów będzie miał lepszy obraz, podświetlanie, płynność działania i wsparcie?

Telewizor będzie służył głównie do działania z PC jako monitor po HDMI (gry, filmy i internet), podłączony też będzie dekoder HD Cyfrowego Polsatu, również po HDMI.

Jak ktoś się orientuje, to jaka jest natywna rozdzielczość obrazu dla PC po HDMI w tych telewizorach? Próbowałem się doszukać w instrukcjach, ale jakieś biedne są w takie informacje.
 

Rav-X

New member
@kiki dzięki za odpowiedź, też mi się wydaję, że LG może być lepszy. Ogólnie oba są zbliżone "bajerami", za SHARP'em przemawia trochę niższa cena i matryca (chyba?).

Jak to jest z tym odświeżaniem 900Hz w tym telewizorze od LG? Bo zajeżdża mi tu sporym marketingiem.
 

Rav-X

New member
No to myślę, że mam faworyta i praktycznie jestem zdecydowany na tego LG.

Przyznam, że bardzo zainteresował mnie i zaintrygował jeszcze Panasonic TX-40CX400E który funkcjonalnie jest uboższy od LG, ale jest to telewizor 4K, smart i posiada nawet 3D w cenie nie przekraczającej 2000zł. Pytanie takie czy warto byłoby go kupić zamiast tego LG? Czy jednak pozostać przy wyborze LG? Prosiłbym chociaż o jakieś krótkie uzasadnienie.
 
Do góry