android tv na telewizorach Sony

colibri75

New member
Witam,

Czy po ostatnich aktualizacjach system Waszym zdaniem jest bardziej stabilny?
Jak to wyglada na teraz w codziennej eksploatacji.

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie ale myślałem że sprawa dotyczy nowości gdzie Android jest już stabilny. Dlatego pytałem o model.
A patrzyłeś już modele XD93?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe są na wejście na nowej platformie.
A seria 93 ale XD.
Serie poprzednie są ok ale musisz mieć właściwe, nie zakłócające się wzajemnie wtyczki.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam zgadza się jedna wtyczka w przedpokoju,druga w pokoju,trzecia wtyczka w IPN.....sorry tak mi się skojarzyło ?
 

colibri75

New member
no troche sie z RHJG zgadzam. Wtyczki sryczki ;-). Wlaczam, ma grac i dzialac. Troche jak iphone czy bose z ktorego wielu sie smieje ze plastikowe ale wlaczasz, gra i to przewaznie niezle.

Aha by nie bylo swietej wojny. Nie mam juz iphona ale sa potrzebne sprzety dla ludzi ktorzy sie nie znaja lub znac nie chca, ewentualnie nie maja czasu
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wcale tak nie jest.
Masz samochód a chcesz się ścigać na wyścigach, to musisz dokupić wiele , wiele rzeczy.
Masz telewizor i możesz oglądać już.
Ale jak chcesz mieć telewizje z całego świata to montujesz satelitę na dachu lub wgrywasz odpowiednią aplikację. Nie obojętnie jakąkolwiek...
Tak jak nie obojętnie jakie koła kupisz do bolida...
 

colibri75

New member
Troche sie zgadzam, bo jak czytam co ludzie robia i czego oczekuja od tv...
Z drugiej strony jak kupujesz i jest napisane ze dziala to dzialac powinno (np. Usb).
Ja mniej wymagam. Obraz na pewnym poziomie, youtube, poprawna praca z ps4 ale nie granie w sieci i...dobrze dzialajacy pilot :)
W moim obecnym samsungu szalu czasem dostawalem .
Ale zenujace jest samowlaczanie sie, koniecznosc wylaczania z pradu by wlaczyc. A o takich rzeczach czytalem.
Na to nie ma wytlumaczenia
 

colibri75

New member
Smialo, smialo. Ja tu pomocy potrzebuje :).
Rozumiem ze byly problemy ale sie skonczyly? To wazne dla mnie.
W przyszlym tygodniu zakupy.
Odwdziecze sie jesli bedzie potrzeba wiedza o oledzie full hd (910v) i fidelio b6- bo to juz ma mnie czeka.
Do tego musze dobrac tv
 
Do góry