Zestawienie TV Ultra HD - Luty 2016

Jaki TV preferujesz?


  • Total voters
    0

jihadPL

New member
Cześć, mam pytanie, co będzie najlepsze z podanego przedziału:

13000 – 16000 zł

65”
SONY KD-65X9305 – 4K 3D /VA 100/120Hz /36 ms /AndroidTV /SMART /WIFI
SONY KD-65X9005C – 4K 3D /VA 100/120Hz /35,1 ms /Android TVSMART /WIFI
70”
SHARP LC-70UD20E – 4K 3D /VA 100/120Hz / SMART /WIFI
75”
SAMSUNG UE75JU6400 – 4K /VA 100/120Hz /26,7 ms /SMART /WIFI

Moje warunki: płaski telewizor (nie może być zakrzywiony), nie zależy mi na 3D, matryca minimum 65 cali, im większa tym lepsza

Z tego co patrzyłem, ten Sharp jest już dość stary, chodził po dużo niższych cenach (10-11 k). Nie znalazłem żadnych testów tego telewizora, mimo że ma już 2 lata...
Jak się ma do niego Samsung 75 cali, poza tym, że go pełno w sklepach i nie ma 3D? No i akurat ten jest zakrzywiony, byłaby jakaś alternatywa z płaskim ekranem?
A może w tym przedziale lepszy będzie któryś z mniejszych Sony?
TV będzie i do sportu i do seansów dzień/noc, gry rzadko raczej lub wcale - mimo to, z tego co widzę, wszystkie modele spełniają warunki dla każdej z tych kategorii.

Bardzo proszę o pomoc i poradę, jakie tu są różnice i na co zwracać uwagę. Nie ukrywam, że cenowo wolałbym bardziej 13 tys. 16 tysięcy to już za dużo.
 
Ostatnia edycja:

ryhley

New member
JihadPL (ciekawa ksywka btw), sugeruje poczekac az stanieje Samsung UE75JU7000 - narazie cena 17999 (pewnie do negocjacji, mozesz trafic w gorna granice Twojego przedzialu). widzialem wczoraj w sklepie wersje 55", swietny obraz, dobre katy widzenia, wyglad zewnetrzny tez ok.
 

whysy

New member
Jak tylko znajdę 100% sprawdzoną opinie o matrycach to zmienię, ale tutaj nie dowiemy się raczej bez rozkręceniu i sprawdzenia numeru seryjnego.

Witam,
Chciałbym podbić temat matrycy w PANASONIC TX-55CX670E.
W pierwszym poście mowa jest o VA 100/120Hz. Czy komuś udało się to zweryfikować?
Czekam jeszcze na odpowiedź producenta, ale nie wiem czy się doczekam :)
Pozdrawiam,
DS
 

aksulK

New member
..
Czekam jeszcze na odpowiedź producenta, ale nie wiem czy się doczekam :)
...

Witam

ja kiedyś dzwoniłem do Panasonic Polska celem potwierdzenia matrycy w 55CX680E, ale miła pani poinformowała mnie że takich informacji nie udostępniają. Może Tobie się uda i Ci odpowiedzą :smile:
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Witam

ja kiedyś dzwoniłem do Panasonic Polska celem potwierdzenia matrycy w 55CX680E, ale miła pani poinformowała mnie że takich informacji nie udostępniają. Może Tobie się uda i Ci odpowiedzą :smile:

Nie udostępniają info, bo nie mają się czym chwalić. Jakby była matryca 100/120Hz to od razu "ta miła Pani", by się tym pochwaliła. Skoro nie chce powiedzieć, to w tym modelu siedzi 50Hz-owy szajs :p
 

djmarabut

New member
czyli jak by ktoś miał zaryzykować kupnem 55CX680E to nie wie jaką matrycę dostanie? Mnie też nie udało się tego dowiedzieć dzwoniąc do Panasonica. Dziwna to sprawa. A jak można jeszcze inaczej to sprawdzić co tam siedzi?
 

LouisCypher

New member
Cześć, szybkie pytanie: czy jest sens kupna któregoś z tych telewizorów w przedziale 2-3tys? Szukam w miarę dobrego TV (jako zwykły kowalski, absolutnie nie- żaden znawca) UHD właśnie w tym przedziale, głównie do gier, trochę do TV w HD. Zależałoby mi na rozmiarach między 42 a max 49 cali. Dziękuję za odpowiedzi.
Nie zależy mi na 3d, wolałbym, żeby jego brak przekładał się korzystnie na coś innego.


Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka
 

Neon11

New member
Masz z dobrych modeli UHD :
- Philips 49PUS7100

Witam

Właśnie interesuje mnie powyższy model. Wedle powyższego zestawienia PUS7100 posiada matrycę 50/60Hz, a ja już widziałem w necie takie same z matrycą 100/120Hz. Jak to wygląda na serio, bo już można zgłupieć.
 

IgorH

New member
Cześć,
Planuję zakup telewizora 65 cali i chcę wydać 7-8 tys. Czy jest szansa znaleźć e tej cenie jakiś model z matrycą VA nie Chińską lub Tajwańską, 100 Hz natywnych? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To w tym roku jest już nie aktualne.
Modele 4K teraz od klasy średniej lepiej upscaluja obraz nawet z DVBt niż modele full Hd.
 

PredatorPred

New member
Na początku chciałbym wszystkich powitać jako że jestem tu nowy.

Witajcie, przejdę może od razu do rzeczy, chciałbym a raczej zakupiłem już TV dokładnie to LG 49UF695V, czytałem że niby to nie jest prawdziwe UHD jednak z wielu opisów wynika że posiada matryce RGB a nie RGBW, jak to w końcu jest? Jest ten TV coś warty czy lepiej go zwrócić (mam takową możliwość) i zakupić FHD? Szukam TV tak do 3tyś zł, najlepiej z pilotem Magic czy to Samsung czy LG, głównie chodzi mi o te dwie marki, przeczytałem ten wątek i polecaliście kilka modeli, jak ten TV który mam nie jest warty i lepiej go wymienić to na jaki? Może coś z tych?

SAMSUNG UE50H6400
LG LED 50LF652V

Proszę o pomoc w wyborze TV, tak jak pisałem cena do 3tyś zł, wielkość to 50" w górę nie musi być UHD, jak FHD w tej cenie będzie lepszy, w tym TV co mam teraz było napisane że posiada webos 2.0, jednak to tylko Netcast.

Dodam jeszcze że miałem na kilka dni SAMSUNG UE48J6200, niestety jego czas reakcji był tragiczny, po ruszeniu kursorem myszki po podłączeniu PC było takie opóźnienie że granie było niemożliwe, po zmianie na tego LG jest o wiele lepiej.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry