Tv do Internetu do 3 000 PLN

gadzet212

New member
1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor: 17m2
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora: leżymy 3,5m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem: 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu: na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć: wisieć -
6.Jak słońce świeci w pokoju: bardzo rzadko - okno od zachodu
7.Jaki masz obecnie telewizor: Sony KDL-40S3010
8.Co chcemy aby telewizor posiadał: Wifi, Smart TV, pilot "magic", dobry obraz, w przyszlosci pod ps4
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: Tylko internet
10.Jakie urządzenia: Hdd przenośne, pendrive, ps4,
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor: 2-4 h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą:
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej:
14.Czy zamierzasz serfować po internecie: tak
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie: max 2h
16.Preferencje co do marki: brak
17.Preferencje co do wielkości: 40 - 48 cale
18.Co Cię denerwuje w telewizorach: wolny smart, ciemny ekran
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień: wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup: 2500 zł (max 3000zł)
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne: nie koniecznie, jesli tak to tylko dla dual vision games


Witam,
Od paru dni poszukuje telewizora, żaden "doradca" z marketów nie był w stanie mi doradzić i odpowiedzieć na moje pytania dlatego zwróciłem się do was po pomoc. Zaczynajmy!

Nie oglądam telewizji, a sam telewizor jest mi potrzebny jako monitor pod filmy online, bądź z dysku.
Dlatego kładę duży nacisk na Smart tv, dokładniej musi on obsługiwać bez zastrzeżeń YT jak i filmy z cda i np. zalookaj. Co do cda nie ma większych problemow gdyż jest to na html5 i idzie na każdym smart ale z zalookaj niektóre maja problem. Więc do poruszania się po internecie przydał by się pilot typu "magic". A więc w temacie na jakie modele zwróciłem uwagę:

H6400 - zeszłoroczny klasy 6, posiada 3D, wiec musi miec 120hz. Plusy: ładna cienka ramka, plastikowa obramowka będzie idealnie pasować pod samoróbę amplight. Dodatkowy pilot smart super wygodny do surfowania po internecie, działa zalookaj,
wady: H6400 jak i J6200 wydawały mi się jakoś dużo ciemniejsze, ich barwy były takie szare bez nasycenia w porównaniu do każdego innego. Gdy włączyłem film 1080i na aplikacji yt rozdzielczość była na ok. 320p albo i 240p - tragedia (pan z marketu powiedział ze nie ma żadnych szans na poprawę, brak opcji zmiany rozdzielczości). To samo z filmami ze stron internetowych. Brak Tizen.

Polecano mi też: J6200, LG LF652V, LG LF631V, Sony KDL-40W705C.
Ale nie miałem okazji ich tak przetestować bo albo padało hasło "nie mamy wifi" albo się ciągle aktualizował i apki nie działały. A i filmy flashowskie jak na zalookaj potrzebowały aktualizacji flasha, ale sprzedawca nie chciał mi udowodnić ze to będzie chodzić.

Jestem jak najbardziej otwarty na wszelkie inne propozycję :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
D0 internetu to masz :
- Sony 50W755 z Androidem
- Philips 49PUS7100 z ANdroidem
- Philips 50PFH6510 z Androidem
 

gadzet212

New member
Dzieki za propozycje, lecz wyjezdzamy tymi modelami poza kryterium. 40-48" i cena max 3000pln.
I obowiazkowo:
- obsluga flash (np zalookaj),
- obsluga html5 - cda
- input lag nie przeszkadzajacy w grach na konsoli,
- preferowany pilot z żyroskopem,

Pytanje do posiadaczy H6400 - macie opcje w aplikacji yt zmiany rozdzielczosci? W jakiej najwiekszej ida wam filmy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz tylko Philipsa 48PFH 5500 z Androidem i tu masz Kodi .
Wgrasz właściwe wtyczki i wszystko działa.
Ze starych masz Samsunga 48H 6400.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę i kalibrację gratis.
 
Do góry