Jaki Smart TV 40-47 cali do 2000zł

maybach

New member
Wiem, że trochę juz tematów było, ale od dwóch tygodni szukam TV i za nic nie mogę się zdecydować.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? ~18m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-3,5 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Głównie na wprost, ew. do ~20 stopni obok.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć na ścianie.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Trochę dopołudnia, ale to raczej nieistotne
7. Jaki masz obecnie Tv? Jakiś LCD Sharp 32 cali z 2007 roku
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Na pewno min. 100Hz Smart TV z Youtube/Ipla itd., fajnie by było odtwarzać flash na stronkach typu serialnet.pl czy moskvatv.net, chciałbym także 3D oraz ewentualnie z ambilight bym się również ucieszył.
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Zwykła antena na kanały nadziemne + PC przez HDMI
10. Jakie urządzenia? PC oraz przenośny dysk USB by nagrywać oraz odwarzać z niego filmy.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 3-6 h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? niby matowa lepsza, ale nie musi koniecznie być.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Sport, wiadomości oraz filmy.
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Tak.
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? NIE
16. Preferencje co do marki? Chyba Philips ze względu na ambilight, ale jestem otwarty.
17. Preferencje co do wielkości? 40-50 cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Najbardziej smużenie i trochę również wolne działanie TV.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Różnie, ale zależy mi na lepszym obrazie gdy jest ciemno.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? skromne 2000zł z okularami 3D w cenie.
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? raczej aktywne, ale nie jest to najważniejsze dla mnie.

Ze względu na skromny budżet z niemałymi wymaganiami rozglądam się raczej za mało używanymi TV w bardzo dobrym stanie, ale jak ktoś znajdzie nówkę to bardzo się ucieszę :) Z góry dzięki za pomoc.
 
Do góry