TV 4k Sony KD-55X8509C czy Philips 55PUH6400/88

attaman84

New member
Czesc,

poszukuje TV 4k UHD - 55 cali. Telewizje bede ogladal z odleglosci ok 2m. Po przejrzeniu wielu artykolow i opisow na forach wybralem dwa TV ktore chyba beda najbardziej spelniac moje wymagania. Dodam, ze najmniej zalezy mi na 3D, a najbardziej na odpowiednich kolorach, plynnosci w szybkich scenach, meczach...Czyli ogolnie w 95% TV bedzie uzywany do ogladania programow, filmow i sportu.

Wybralem na chwile obecna dwie opcje:

Sony KD-55X8509C
Czytalem o bardzo dobrym odwzorowaniu kolorow, malym input lagu, i matrycy 120hz. Czy to UHD w tym modelu Sony to juz bedzie z tej wyzszej polki - czy ciagle i w tym wypadku opinia jest, ze "lepsze dobre FHD on slabej UHD"???

Philips 55PUS7150/12

Philips kusi - bo jak wiadomo - ma Ambilight. Tutaj martwi mnie tylko podobno kwestia gorszego obrazu przy szybkich scenach/sport - a to z tego co slyszalem robi roznice + slaba czern, no i Philips, jako Philips, ciagle nie jestem przekonany czy robi rzeczywiscie dobre te TV... Szczegolnie ze wszedzie Sony sa bardzo wychwalane.

Dzieki z gory za podpowiedzi!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No to faktycznie płynność ma ogromne znaczenie.Ale wybór jest prosty.
Tym razem Sony 55X8509. Jak będziesz niebieski masz specjalną cenę wraz z kalibracją.
Jeśli chcesz porównać z Sony Philipsa to model 55PU 7600.
I wówczas wybrałbym Philipsa.

A ile masz max kasy ?
 
Do góry