Telewizor 40-42" do grania do 1800 zł

Bas91

New member
Witam :)
Tak jak w temacie poszukuję telewizora do grania, 40-42'' (wolałbym 42") do 1800 złotych.


1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 15m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2-2,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? głównie na wprost, czasami z boku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? na chwilę obecną nie wiem, chyba lepiej jakby wisiał
7. Jaki masz obecnie telewizor? Samsung 42F5000
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Niski input lag, dobre kolory, przydałoby się dobre przetwarzanie sygnału SD (do TV będą podłączane starsze konsole)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? 1080p, 720p, 480i
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? PS3, PS4, PS2, XBOX
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? 6h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? błyszcząca
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? nie oglądam telewizji
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? jeżeli już to tylko youtube
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? konsole - FPS, TPP, wyścigi, sportowe/ 100% czasu dziennie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? bardzo różnie, pracuję na trzy zmiany
17. Preferencje co do wielkości? 40-42 (lepiej 42)
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? słaba czerń, nierówne podświetlenie
19. Preferencje co do marki? lekko faworyzuję Samsunga i Sony, ale nie ma to większego znaczenia
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne? totalnie niepotrzebne
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? max 1800PLN
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu? nie wiem

Myślałem nad LG 43LF631V ale boję się kiepskiej czerni, cloudingu i wysokiego input laga :<

Wielkie dzięki za pomoc :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To rozumiem. Myślałem że się np wkurzałeś na jakość .
Ok.
Do takich warunków Philips 48 PFh 4100 powinien dobrze realizować granie i skalowanie obrazu.
 
Do góry