TV do PS4

emassof

New member
Witam serdecznie :) Nie mam pojęcia czy pisze w dobrym dziale w razie czego proszę o przeniesienie. Sprawa wygląda następująco: zamierzam zakupić konsole PS4, niby wszystko fajnie, jednak największym dylematem jest dobranie odpowiedniego TV pod konsole. W internecie natrafiłem na termin input-lag, zainteresowałem się tematem i przejrzałem już kilkanaście testów różnych modeli telewizorów jednak żaden nie rozwiał w 100% moich wątpliwości, dlatego też postanowiłem poprosić o poradę na tym forum. Niestety mój budżet na tv nie jest powalający, jest to max 2100 zł :/ W różnych marketach nie potrafiono mi odpowiedzieć na pytanie dotyczące input laga, jedyne co się dowiedziałem to to ze odpowiednie są telewizory z częstotliwością odświeżania powyżej 200 Hz. Upatrzyłem sobie kilka modeli, przejrzałem również w miarę możliwości ich wartość input laga i proszę Was forumowiczów o radę który z wymienionych modeli byłby najlepszy pod PS4. Z góry dziękuje :)

Oto lista modeli:
lg 42lb650v
LG LED 43LF631V
Samsung UE43J5500

Z tego co się też orientuje w kwestii input laga dobrze wypadaja telewizory sony oraz phillips, jednak te w granicach 2000 zł posiadają częstotliwość odświeżania 100 Hz. Wydaje mi się że postawię na LG 42LB650V, chyba, że zaproponujecie jakiś inny model w podobnej cenie, w końcu to nie ja tu jestem ekspertem :) pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb przy tym budżecie Philips42pfs7509,Toshiba 42l7453.
Oczywiście że mają matryce natywne 100 Hz
Te 200 hz mają jedynie matryce modele tylko w najwyższej klasie.
A te kosztują kilka razy Twój wyznaczony zakres cenowy.
 
Do góry