Telewizor 48-55 cali do 5000zl

szpon13

New member
Witam, jestem na kupnie telewizora. Na poczatku bylem na zdecydowany na ktoregos z Samsungow, ale poczytalem forum i bardzo spodobal mi sie Philips 8109. Jedyne czego brakuje mi w tym TV jest rozdzielczosc 4k. I teraz zastanawiam sie czy 4k warto poswiecic dla ambilight? A moze warto poczekac na Philipsa 7600, ktory ma niebawem pojawic sie w sprzedazy?

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ?15m3
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-3m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? max. 2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Zazwyczaj na wprost
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Wisiec ale za pol roku przeprowadzamy sie do nowego domu i mozliwe, ze tam bedzie stal
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Okno jest na wprost telewizora
7.Jaki masz obecnie telewizor ? Zaden
8.Co chcemy aby telewizor posiadał? 4k, dobry smart tv, moglby byc curved(chyba, ze to zupelnie niepotrzebny gadzet)
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? UPC
10.Jakie urządzenia ? Laptop czasem, moze kiedys konsola
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 3-4
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Obojetne
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport (tenis, pilka nozna), filmy, seriale, publicystyka
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? Jedynie youtube
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Czasem pewnie zagram. Moze ze 20%
16.Preferencje co do marki ?
17.Preferencje co do wielkości ? w granicach 48-55
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ?
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Do 5000, ale jesli jest jakis TV, rzeczywiscie wart dolozenia tego tysiaca czy dwoch, to nie bedzie problemu.
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Niekoniecznie

Dodam jeszcze, ze chcialbym zeby tv wystarczyl mi na 3-4 lata i nie zamierzam wymieniac go za rok.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ja bym został z modelem 55PFS8209.
Model PUS7600 powinien też być extra ale chyba cena będzie znacznie wyższa.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
 
Do góry