Philips 48PFS8109 czy Toshiba 47l7453dg

szopik

New member
Jak w temacie który telewizor lepszy:
- Philips 48PFS8109
- Toshiba 47l7453dg

Zależy mi na najlepszym obrazie, bezproblemowej obsłudze, braku problemów z zawieszaniem itp, możliwością podłączenia dysku i pena oraz otworzenia formatów typu mkv, avi, itd w full hd. Nie oczekuje super wypaśnego smart tv tylko by było i np by YT działał również w FullHD.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Jeżeli oglądasz głównie wieczorem, przy zgaszonych światłach i na wprost to trzeba postawić na Philipsa.

Jeżeli głównie w dzień, a także z boku, tutaj ciut lepsza będzie Toshiba.
 

accu

New member
Bez reklam
Jak w temacie który telewizor lepszy:
- Philips 48PFS8109
- Toshiba 47l7453dg

Zależy mi na najlepszym obrazie, bezproblemowej obsłudze, braku problemów z zawieszaniem itp, możliwością podłączenia dysku i pena oraz otworzenia formatów typu mkv, avi, itd w full hd. Nie oczekuje super wypaśnego smart tv tylko by było i np by YT działał również w FullHD.

Witam uprzejmie,

Niestety , ale żaden z wytypowanych przez Ciebie telewizorów moim skromnym zdaniem nie
zapewni bezproblemowej obsługi i braku problemów z zawieszaniem ...:neutral:
Taka niestety jest rzeczywistość i nie pomogą żadne zapewnienia sprzedawców , że wszystko jest "cacy".

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

szopik

New member
To jak w dzisiejszych czasach kupić telewizor ;P W cenie 3-4 tysięcy nie ma niczego co działa sprawnie? Co ma dobry płynny obraz i sprawny interfejs użytkownika?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Zdecydowanie Philips PFS8109.
Masz Androida - a to daje 900.000 aplikacji
Ambilight poczwórny
Ambivoox
Kamera SKype
Pip
Dual Play
Miracast
Wifi smart screen
Ale najważniejsza jest czerń , bo czerń to głębia obrazu.
 

szopik

New member
Dzięki większość tych rzeczy jest dla mnie zbędna. Zależy mi głównie na jakości obrazu. Ale te chyba są porównywalne w obu telewizorach prawda?

Zdecydowanie Philips PFS8109.
Masz Androida - a to daje 900.000 aplikacji
Ambilight poczwórny
Ambivoox
Kamera SKype
Pip
Dual Play
Miracast
Wifi smart screen
Ale najważniejsza jest czerń , bo czerń to głębia obrazu.
 

dr_trip

New member
Witam

Porównywanie telewizora z matrycą IPS (Toshiba) z innym z matrycą VA (Philips) względem jakości wyświetlanego obrazu jest hm... "bardzo subiektywne".
A może PANASONIC AS640/650 (w zależności co przypadnie Ci bardziej do gustu VA/IPS)?
A za zaoszczędzone pieniądze...

Pozdrawiam
 
Do góry