Co wybrać? 40H6400 vs Sony KDL-40W605B vs PANASONIC TX-42AS600EW

GTPL_Rasta48

New member
Witam serdecznie,to mój pierwszy post na tym forum i bardzo proszę o pomoc.

Używałem dotychczas telewizora Samaung 40 C6000 jednak strzeżonego pan Bog strzeże wykupilem dodatkowe ubezpieczenie,miesiąc temu po ponad 4 latach padł obraz,szkoda zgłoszona do ubezpieczyciela,serwis zabrał tv i okazało sie ze padła matryca a koszt to około 1800 zł i na dodatek nie da sie jej kupić. Wiec czeka mnie wymiana tv na nowy i tutaj juz mam wytypowane 3 modele jak w temacie:
- Samaung 40H6400 vs
- Sony KDL-40W605B vs
- PANASONIC TX-42AS600EW

Ze względu na przygodę z matryca proszę o rady po katem jakości matryc w powyższych modelach. Na 3D jakoś specjalnie mi nie zależy lecz z tego co wstępnie czytałem to ten Samaung bardzo przyzwoity ale nie wiem jak z reszta. Wszystkie 3 to ten sam przedział cenowy. Jestem rownież otwarty na inne propozycje :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale Panasonica chcesz biały ?
Bo za niewielką dopłatą masz Panasonica 42AS650 z matrycą 100 Hz i kalibracją gratis.
 

GTPL_Rasta48

New member
Jeszcze do końca nie wiem na jakich warunkach będę miał wymianę: czy wypłata pieniędzy czy wymiana w sklepie (auchan) na nowy tv. Z tego co czytałem to wszystkie 3 tv mają 120 Hz. właśnie byłem w sklepie i widziałem wszystkie ale jakoś tak najbardziej kierował bym się ku Sony lub Samsung, proszę doradzać,odradzać z argumentami.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie masz racji bo Panasonic i Sony ma matrycą natywną 50 Hz.
Oczywiście decyzja należy do Ciebie.
 
Do góry