TV LED 4K czy lepiej LED Flull HD max 50cali

tomala070790

New member
Witam jestem na kupnie TV i waham się pomiędzy tymi dwoma technologiami 4K a Full HD na co lepiej wyłożyc pieniądze. Chce zakupić TV 49 do 50 cali coś w tych granicach cena max 3200 Najbardziej zależy mi na jakości obraz żeby była jak najlepsza na dzień dzisiejszy waham się pomiędzy dwoma telewizorami Samsung 50 cali model HU6900 ( 4K) a LG 49 cali UB820V i nie wiem sam czy opłaca się pchać już w słabą technologie 4K czy jednak coś lepszego w Full HD bo w sumie te telewizory maja słaba ilości HZ i nie wiem jak to wpłynie bardzo na obraz chociaż zastanawia mnie ta wielka różnica pomiędzy tańszym lg ze posiada on 900hz a droższy samsung tylko 200 HZ za wszelkie propozycje i informacje oraz sugestie z góry dzię:bober:ki

 

Karpaj

New member
Bez reklam
Nie nie, samsung ma 200cmr, a lg 900 MCI. Obydwa mają 50hz.
Jeśli siedzisz 1.2metra od ekranu to jak najbardziej ma sens 4k. Jeśli dalej - to nie.
 

tomala070790

New member
To jakaś może propozycja konkretnego TV coś co by mogło w tej cenie imponować a było by lepsze od moich wybranych modeli ps siedzenie w odległości do 3m max )
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
tomala070790
Daj sobie spokój z 4K, przy tej wielkości. Jakbyś chciał kupić powiedzmy 65 cali....Druga sprawa na dzień dzisiejszy co będziesz w 4K oglądał. Ponadto w tych TV to różnie bywa z odtwarzaniem materiału 4K...
Kup lepiej dobry TV Full HD.

zobacz np. Panasonic 50AS650
Panasonic TX-50AS650 - SKAPIEC.pl
 
Ostatnia edycja:

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No nie tylko....
To był tylko przykład modelu którym warto się zainteresować. Oczywiście są też inne. Ja podałem Ci akurat ten, bo ostatnio kolega zakupił model 55 cali. Po instalacji i wstępnej konfiguracji, odpaliliśmy kilka filmów FHD, podłączyliśmy konsolę Xbox One i powiem Ci, że ten TV daje radę!
 
Do góry