Tani TV (700-1200zl) do 32 cali

kozlos

Member
Witam,

Potrzebuje zakupic tani tv do 32 cali. Sprzet bedzie uzywanyax 2-3h na dobe. Podlaczony bedzie sygnal z upc. Zalezy mi na bezproblemowym odtwarzaniu filmow wraz z napisami z usb. Fajnie jakby obraz byl dosc plynny, aby czerpac przyjemnosc z ogladania meczy pilkarskich. Nie musi miec smarta, wifi etc. Fajnie jakby dobrze wspolpracowal z modulem CI upc
 

Endrju87

New member
Cześć,
pozwolę sobie podczepić się pod ten temat, bo szukam czegoś podobnego jak autor, a temat chyba trochę umarł. Telewizor ma mieć rozmiar 32 cali. Będzie używany głównie do oglądania telewizji z kablówki (dekoder HD z Inei), ale również do filmów - avi, mkv. Dobrze by było jakby bezproblemowo radził sobie z tymi formatami plus napisy txt bądź srt odtwarzane poprzez USB np z pendrive'a, chociaż jakby co to jest możliwość podłączenia laptopa przez hdmi.

Najważniejsza jest dla mnie jakość obrazu. Jakby miał Smart TV albo wifi to byłoby fajnie, ale nie jest to wymóg konieczny. Powiedzcie mi, czy wystarczy rozdzielczość 1366 x 768, czy jednak szukać czegoś w FullHD?

Cena TV to coś koło 1000-1200 zł. Sprzęt chcę wziąć razem z rozszerzoną 5 letnią gwarancją, aby nie martwić się że zaraz po 2 letniej standardowej gwarancji tv szlag trafi. Kwota jaką mogę wyłożyć za całość to jakieś 1400-1500 zł. Telewizor będzie brany na raty, najlepiej 0% więc sprawdzam ceny w sklepach typu RTVeuroAGD, MediaMarkt itp.

Przeglądałem trochę podobnych tematów na tym forum, patrzyłem co polecacie, a także rozglądałem się samemu.

1. Panasonic TX-32AS600E - cena w Euro to 1349 zł więc trochę dużo bo już nie zostaje praktycznie nic funduszy na rozszerzenie gwarancji :(


2. Toshiba 32L2333 - 985 zł w morele.net + 250 zł za 5 lat zwykłej i mechanicznej gwarancji i raty 0% nawet mają


3. Sony KDL-32R435B - 1249 zł w Sony Centre + 200 zł za 5 lat gwarancji (sprzęt ubezpieczony przez Sony) no ale niestety HDReady


4. Samsung UE32H5000 - 1025 zł + 256 zł - morele


5. LG 32LB5610 - 989 zł + 210 zł - Full HD – Saturn

Brać coś z powyższych, czy jeszcze coś lepszego polecicie?
 
Ostatnia edycja:

flozbi

New member
Zamiast wyrzucać pieniądze w dodatkową gwarancję dołóż kasę do tv. Jakby odpukać stało ci się coś z nim po 2 latach i tak sklep stwierdzi, że gwarancja tego nie obejmowała. Żaden z tych tv nie będzie miał super płynnego obrazu bo każdy ma natywne 50hz. Przy niedużym ekranie full hd nie jest konieczne. Na szybko co widziałem to tylko taki model znalazłem, który będzie na pewno z płynnym obrazem:
[FONT=&quot]Samsung UE32H6400[/FONT]
[FONT=&quot][FONT=&quot]tylko robi się drogo. W kwocie jaką masz wybrałbym Panasonica[FONT=&quot] 32[FONT=&quot]as600[FONT=&quot] ewentualnie[/FONT] 32as500 lub 32a400 płynność powinna być [FONT=&quot]taka sama[FONT=&quot].[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

jacekcy

New member
Samsung UE32H6400 będzie zdecydowanie najlepszy i zdecydowanie najdroższy. Rzeczywiście płynny obraz i w 32 calach nie znajdziesz nic lepszego. W 32 calach na 100Hz matrycy kupisz jeszcze Samsung UE32H6200 za około 1.650,00 zł. (również propozycja dla miłośników transmisji sportowych).
Jeśli nie chcesz wydać ok 2 tys. to wybrałbym pomiędzy Samsung UE32H5500, a Panasonic 32AS600 (cena około 1.300,00 zł.).
 
Ostatnia edycja:

zibi_82

New member
Ja ze swej strony jeśli chodzi o tani tv w rozmiarze 32 cale to polecam Sony KDL-32R435B. Teść kupił ten tv i na początku podszedłem do niego sceptycznie bo ten tv nie ma praktycznie nic poza nagrywaniem na hdd i screen mirroringiem. Obraz wyświetlany przez ten tv jest naprawdę bardzo dobrej jakości i to nawet ten z dvb-t. Za te pieniądze nie dostaniesz chyba nic z porównywalnym obrazem.
 
Do góry