TV do ps4 i filmów max 11 tys

WuMike

New member
Bez reklam
Ja również oglądałem ostatnio EA980 od LG. Kontrast? Każdy inny "bobek" obok, w tym najwyższe modele Sony S9005 oraz X9005B wyglądały przy nim szaro. Nie pytałem sprzedawcy, czy mają z nim problemy. Na tą chwilę faktycznie jest ryzyko, że niedojrzała technologia może spłatać figla. Za 3-4 lata jednak będę polował na płaskie (nie zakrzywione) 65" 4k :)
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja również oglądałem ostatnio EA980 od LG. Kontrast? Każdy inny "bobek" obok, w tym najwyższe modele Sony S9005 oraz X9005B wyglądały przy nim szaro. Nie pytałem sprzedawcy, czy mają z nim problemy. Na tą chwilę faktycznie jest ryzyko, że niedojrzała technologia może spłatać figla. Za 3-4 lata jednak będę polował na płaskie (nie zakrzywione) 65" 4k :)

a ja za 4 lata będę polował na 120 cali projektor 4K.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale na 70 LE 857 Sharpa , albo Sharpa 70 UQ 10 - kasy wystarczy.
To jest super telewizor do gier.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Czyli nie warto kupować używanej plazmy? A jaka jest cena sony 4k s90 rozmiar 75 cali bo 65 kosztuje 16 tys zł. A jak wypada czerń i głębia obrazu w sony w955 65calowym?
 

WuMike

New member
Bez reklam
Warto, jeżeli jest ze sprawdzonego źrodła, z niewielkim przebiegiem i nie ma wypaleń. Sam chciałbym takiego upolować...

Sony w955 ma kiepską czerń.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Panowie jednak przemyślałem swoją decyzję i narazie kupuje tv do ps4 i filmów do 4tys zł modele wybrałem takie sharp60le652e, sony w829b 50 cali lub Philips 47pfs 7509 który znich będzie najlepszy do grania i oglądania filmów na balu Ray w 3d i na którym będzie najlepsza czerń? Bo chce juz coś kupić. Następny tv wywala mega dużo kasy ale będzie to już technologia 4k OLED dopracowana
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś do grania to Philips 47PFS7509 .
Ale chyba lepszym rozwiązaniem jest mistrz w klasie Input Lag - czyli Toshiba 55L7453.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Ja wziąłbym Sony 55W829. Co to za różnica 4ms pomiędzy L7453, a nim, jeżeli chodzi o input lag? Żadna, nikt tego nie wychwyci, a czerń w tym modelu Sony jest znacznie lepsza od tej z Toshiby.
 
D

Deleted member 121090

Guest
A może w takim razie Samsung UE55H6400?
Kupisz go za 3370zł z transportem do domu. Tylko Input lag mógłby być lepszy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jeśli cenami - to ekstra cena jest teraz na Panasonica 55AS640.
Ale chyba najważniejsza jest jakość .
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Który lepszy Philips do grania na ps4 i filmów blue Ray w 3d i który ma lepszą czerń? model 7109 czy 7509?
 
D

Deleted member 121090

Guest
To jeśli cenami - to ekstra cena jest teraz na Panasonica 55AS640.
Ale chyba najważniejsza jest jakość .
Oczywiście, ze tak.
Tylko, że ten proponowany przeze mnie Samsung oprócz rewelacyjnej, bezkonkurencyjnej ceny, ma jeszcze super jakość. Wystarczy poczytać jego rzetelne testy i opinie użytkowników.
Sam go widziałem w akcji i przyznaję, że zrobił na mnie wrażenie. 55'' za 3700zł i taka jakość.
Uważasz, że jest inaczej?
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Sharp LC-60UQ10E czy Panasonic 60 as650 do grania i oglądania filmów na blu Ray w 3d?
Sharp 6790zl
Panas 6899zl
Ktory będzie miał lepsze kolory do ps4 inp, czerń i 3d?
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ja wziąłbym Sony 55W829. Co to za różnica 4ms pomiędzy L7453, a nim, jeżeli chodzi o input lag? Żadna, nikt tego nie wychwyci, a czerń w tym modelu Sony jest znacznie lepsza od tej z Toshiby.

Też bym wziął Sony.Dla mnie tylko Japonia, nie gustuje w Koreańczykach.Nie wiem od czego to zależy , ale ja "czarnego" koreańczyka nigdy nie widziałem.Sony ma matryce od LG i w Sonym jak i w Sharpie jest CZERŃ.Czyli to od matrycy nie zależy.Od własnych firmowych rozwiązań?
 
Ostatnia edycja:

WuMike

New member
Bez reklam
OLED LG - najczarniejszy ze wszystkich.

Sony ma matryce przede wszystkim od AUO (VA), ale także od LG (IPS), Sharpa (VA) oraz Samsunga (PVA/PSA). Pełen miks, w zależności od modelu telewizora.

Od matrycy zależy bardzo dużo. Reszta to kwestia filtrów i wygaszania podświetlenia, ale z kiepskiego panelu cudów się nie zrobi żadną elektroniką.
 
Do góry