smart tv 46-47' bez wymagań cenowych...

zmiennik

New member
Witam.
Już dobrych pare lat przymierzam się do zmiany telewizora. Jednak zawsze jak zaczynałem czegoś szukać to pojawiał się mętlik w głowie. Głównie dlatego, że technologia ta ciągle się rozwija i, a to były problemy z czernią, a to z ruchem, itd.

Teraz już muszę coś kupić, zostałem przycisnięty do ściany, dlatego proszę o pomoc.
Ma to być smart tv, w okolicach 46-47 cali, który pozwoli na oglądanie youtube (bez problemów z flashem, itd) który zadowoli mnie odwzorowaniem czerni i bieli, oraz nie będzie gubił ostrości przy ruchu. Słowem, chciałbym tv z bardzo dobrą jakością obrazu. 3d raczej pasywne, bo okulary są lżejsze i nie wymagają baterii. Chyba, że aktywne wg kogoś powalają na kolana pasywne, to może mnie przekona.

Cena nie gra większej roli, oczywiście chciałbym jak najlepszy stosunek cena-jakość, po prostu jak coś ma być ciut lepsze (niezauważalne?) to nie widzę sensu dopłacania setek czy tysięcy więcej z błachych powodów.
Jestem noga w tym temacie, dlatego całkowicie zdaję się na opinie. Nie mam preferencji dotyczącej marek, ale do nieznanych mi firm podchodzę raczej z dystansem.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry