Samsung 48H6400 vs LG47LB6700V

MAreve

New member
Witam, stoję przede wyborem tych tv, cena samsunga 2900 lg 2800.
Bardziej podoba mi się lg, ale jest gorzej wykonany, ma więcej Hz i jest delikatnie tańszy.
Samsung zdecydowanie lepiej wykonany, ma mniej Hz, co wybrać?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To znacznie taniej masz Panasonic 48AS 640 lub Panasonica 47 AS 650
Jak będziesz niebieski to jeszcze kalibracja gratis i radyjko gratis.
 

digitalus

Banned
Witam
Wszystko inne tylko nie samsung.
Samsung produkuje sprzet coraz gorszej jakosci i bardzo awaryjny.
przyklad

http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/113540-ue65hu8200-problem-wietleniem.html

Najmniejsza awaryjnosc ma panasonic.Usterki nie sa tak czeste jak w samsungu.

Naprawa telewizorów Wrocław. Standardowe usterki telewizorów Samsung
Naprawy telewizorów LCD

Warto tez przypomniec o aferze z kondensatorami elektronicznymi o obnizonej zywotnosci w telewizorach samsung.
Samsung wyprodukowal ponad 7 milionow telewizorow z kondensatorami o obnizonej zywotnosci.Problem nie dotyczy tylko USA ale telewizorow samsunga sprzedawanych na calym swiecie.

Call Kurtis 7 5 Million Samsung TVs Could Be Defective Feb 28 2012 - YouTube


Tajemnice korporacji odc.3 Ściemy wielkich marek - video w cda.pl
 
Ostatnia edycja:

slawkor

Member
Bez reklam
Bierz Samsunga. Ja kupowałem go dla mamy i powiem Ci ze jest to bardzo dobry tv. Ma bardzo ładna czerń i możliwość regulacji uplynniacza. Nie pakuj się w LG, z dobrego źródła wiem ze LG to tylko bardzo wysokie modele. Panasonic tez robi dobre tv ale nie każdemu pasuje stylistyka i panel IPS. Zresztą LG tez ma panel IPS. Samsung jest na matrycy VA i ma nabywanie 100hz matrycę.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Panasonic 48AS640 ma matrycę VA. Ze wszystkich dotychczas wymienionych, to on zagra najładniej i mieści się w budżecie. Nie za bardzo rozumiem, co w nim może nie pasować, skoro nie jest brzydki i raczej nie sprawi problemów, a najładniej "zaświeci"...?
 

psiaja

Member
Panas rzeczywiście jest bardziej niż "spoko", jednak dla tego, kto szuka tv z możliwością obrócenia go nawet o te 15st odpada, ponieważ jego podstawka to uniemożliwia.. Nie każdy może pozwolić sobie na powieszenie TV..
Jeżeli TV będzie grał na wprost, lub będzie wisiał, to rzeczywiście Panas AS640
Jeżeli położenie TV będzie wymuszało posiadanie obrotowej podstawki, to Samsung H6400
A jeżeli kupujący nie widzi różnicy w obrazie między IPS a VA, to niech bierze tańszy/ładniejszy w estetyce dla niego TV - czyli niech MAreve zobaczy jak grają w/w TiViki na własnych materiałach
 

MAreve

New member
Zależy mi przede wszystkim na multimediach, panas kiepsko wypada, w samsungu jest o wiele lepsze obsługa, samsung ma również flasha, a panasonic nie.
 

firekage

New member
Bez reklam
Jeśli on miał na myśli LG670V to jest to natywnie 100Hz z wygaszaniem sterfowym, local dimmingiem, ale matryca IPS.

Ps - bzdetów o Samsungu nawet nie komentuję. Wystarczy gdziekolwiek wejść na forum, gdzie ktoś wspomniał o Samsungu, wiadomo co w temacie będzie i kto to pisal. Dziwne, że o innych producentach nie pisze...ot, moja Toshiba padla po godzinie oglądania 3D.
 
Do góry