Panasonic 39E6 - alternatywa

rud3b0y

New member
witam,

zakupiłem niedawno tego panasonica, ma ładny design, świetny kontrast i odwzorowanie kolorów ale niestety trochę smuży, nie wiem czy się do tego przyzwyczaję i zastanawiam się czy jest jakaś alternatywa dla tego modelu z natywnym 100hz do 2500 zł (maksymalnie 40 cali)

myślę o samsungu f6400 ale nie podoba mi się design (srebrna nóżka) no i obraz nie będzie tak dobry (gorsze kąty widzenia i odwzorowanie kolorów)

czy są jeszcze jakieś modele warte polecenia do 2500 k?

moje preferencje:

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 25 m2 - pokój połączony z kuchnią
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2-2,5 m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 1-2
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? również bokiem ale wtedy mogę obrócic telewizor
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stać
6.Jak słońce świeci w pokoju ? nie świeci
7.Jaki masz obecnie telewizor ? CRT 29"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? smart tv, bezproblemowe odtwarzanie mkv i innych formatów z napisami z pendrive
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? cyfrowa kablówka ale część programów mam na analogu
10.Jakie urządzenia ? telefon
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? w zależności od dnia 3-10 h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? matowa, mimo że nie wpada mi do pokoju słońce to nie chce, żeby odbijało się w nim światło lamp
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy, seriale, programy, koncerty z youtube
14.Czy zamierzasz surfować po internecie ? tak ale nie dużo
15.Czy zamierzasz grać w gry - czasem, z telefonu
16.Preferencje co do marki ? Samsung, Panasonic
17.Preferencje co do wielkości ?39-40"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Smużenie, nienaturalne kolory, zła jakoś obrazu
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? w dzień i wieczorami ale w pokoju jest z reguły niezbyt jasno a przy oglądaniu często jest zapalone światło
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2500 zł
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie zależy mi na 3d
 
Ostatnia edycja:
Do góry